3 priežastys kodėl nekrenta svoris – jos visos Tavo galvoje

3 priežastys kodėl nekrenta svoris - jos visos Tavo galvoje

Kiekvieną kartą kai Tavo galvoje susiformuoja mintis, nepaisant to ar ji pavirsta žodžiais, ar ne, Tavo pasąmonė ją išgirsta. Ir kuo dažniau mes kartosime tuos pačius žodžius ar mintis, tuo labiau jais pasąmonė įtikės.

Štai keli būdai kaip Tavo mintys gali trukdyti Tau mesti svorį:

  1. Jei galvosi, kad numesti svorio yra sunku – sunku ir bus

Dauguma į mane besikreipusių moterų, norėjusių numesti svorio, galvojo kad tai padaryti bus labai sunku. Jos daugelį metų galvojo, kad numesti svorio ir jį paskui išlaikyti stabiliu yra beveik neįmanoma, ir jų pasąmonė tai pavertė realybe. Kiekvienas žingsnis tikslo link rodės kilometro ilgio ir dar įkalnėn. Staiga pasidarė be galo sunku rinktis sveiką maistą, sportas tapo kančia, o stresas iš baimės, kad nepavyks, padidina už svorio augimą atsakingų hormonų kiekį kūne.

Šie savęs pačios nepalaikantys įsitikinimai mintyse sukelia tikrą chaosą ir taip daro žalą. Mes tampame labiau linkę į emocinį persivalgymą, pagundoms tampa vis sunkiau atsispirti. Galų gale imame nebeatskirti liūdesio nuo alkio, ir kad jaustumėmės gerai – valgome.

  1. Negatyvus pokalbis su savimi daro daugiau įtakos, nei Tu manai

Kaskart ištardama žodžius „Aš esu stora“ juos įkali į savo pasąmonę. O kai giliai viduje Tu tiesiog visad būsi „stora“ – pasąmoningai nesiimsi veiksmų svoriui mesti: nesimaitinsi sveikiau, nesportuosi. Jei su savimi kalbėsies apie kančias ir tai, ko nenori – būsi pasmerkta maudytis negatyvioje energijoje.

Daugeliui iš mūsų, kurios pusę savo gyvenimo praleido galvodamas apie savo svorį, bus sunku tai pakeisti. Paradoksalu tai, kad nors ir labai norime numesti svorio, viskas, kas su tuo susiję, net ir pats krentantis svoris mums pasirodo svetima.

  1. Pats posakis svorio „metimas“ gali apsunkinti procesą

Dažniausiai mūsų pasąmonėje žodis „mesti“ ar „metimas“ asocijuojasi su žalingų įpročių atsikratymų. O kaip žinia tam reikia valios, pastangų, tai yra labai sunku. Taigi vietoje to, kad „mestumėte svorį“ – „lieknėkite“.

Ar esate pasirengusios keisti savo mintis?

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.