4 paprastos prieskoninės žolelės, kurių reikia švytinčiai odai

4 paprastos prieskoninės žolelės, kurių reikia švytinčiai odai

Spindinti skaisti oda? Prieskoninės žolelės šiam rezultatui pasiekti? Sveika subalansuota mityba ir tinkamai vartojami prieskoniai yra raktas norint turėti sveiką švytinčią odą. Patikėkit, šių prieskoninių žolelių poveikis yra stebuklingas.

Sveika, jauna ir spindinti oda visuomet buvo kiekvienos moters grožio siekiamybė. Tai kodėl nepamėginti pasinaudoti natūraliomis žolelėmis ir senovės išmintimi šiam rezultatui pasiekti? Žinoma, mokslas grožio industrijoje per daugelį metų labai ištobulėjo, tačiau ne ką prastesnės ir  priemonės, kurioms šimtai metų, kurių paslaptys buvo perduodamos iš kartos į kartą. Šio straipsnio pagrindinė mintis labai aiški: jei nori sveikos ir švytinčios odos, eik ne į parduotuvę, bet į virtuvę.

Kai sužinosi kokios tos 4 prieskoninės žolelės – nustebsi. Kodėl? Nes jos tokios paprastos ir kasdien vartojamos, kad neabejotinai ir dabar jų turi spintelėje. Maža to, per keletą minučių Tu pati jas gali paversti stebuklingomis grožio priemonėmis. Kodėl neišmėginti?

Pankolis

Pankolis priklauso petražolių šeimai, daugelyje pasaulio šalių naudojamas kaip natūrali priemonė virškinimui gerinti. Kalbant apie odos priežiūrą, pankolio sėklose apstu vitaminų bei maistinių medžiagų, padedančių stiprinti odą, suteikti jai ilgaamžiškumo.

Kaip? Iš pankolio sėklų gali pasigaminti nuostabų tonerį, padėsiantį išvalyti poras bei pašalinti riebalus nuo odos. 2 valgomuosius šaukštus pankolio sėklų įberk į karštą vandenį ir leisk brinkti 15 minučių. Tuomet nupilk vandenį ir suberk sėklas į sausą švarų indą. Išspausk iš sėklų sultis ir laikyk šį skysti sandariame indelyje. Jei nori balinamojo efekto, gali papildomai įpilti arbatinį šaukštelį citrinų sulčių. Ekstraktą ant odos tepk vatos gumulėliu.

Kalendra

Kalendra pasižymi tuo, kad glotnina ir atvėsina odą, todėl puikiai padės turinčioms riebią odą ar aknę. Kalendra taipogi tiesiog nuostabiai sutraukia odą, todėl tobulai tinka norint pasigaminti naminį kūno šveitiklį.

Kaip? Ketvirtį stiklinės šviežios kalendros sumaišyk su ketvirčiu stiklinės kokosų aliejaus ir vieno išspausto laimo sultimis. Tai bus puikus, odą atgaivinantis, antioksidantų kupinas kūno šveitikis.

Cinamonas

Cinamonas ne tik skanios latte kavos pagardas. Tai labai galingas grožio ingredientas, kuria apstu antioksidantų bei odą stimuliuojančių savybių (ypač jeigu esi linkusi į aknę). Kadangi cinamonas labai stipriai naikina mikrobus, jis gali net dvigubai sumažinti spuogus ir apsaugoti nuo jų ateityje.

Kaip? Pasigamink tepaliuką, kuris padės efektyviai kovoti su išdygusiais spuogais. Sumaišyk 2 arbatinius šaukštus medaus su šaukštu cinamono. Naudok kaip veido kaukę arba tepk tiesiai ant nenaudėlio spuogo. Gerai nuskalauk. Jeigu turi, labai efektyvu po šios procedūros veidą apipurkšti rožių hidrolatu.

Česnakas

Česnakas priklauso svogūnų šeimai ir jame yra labai didelis kiekis alicino, padedančio kovoje su grybeliu, amžiaus pėdsakais, padeda lyginti odą. Alicinas taip pat odą praturtina anktioksidantais. Jo sudėtyje esanti siera padeda kovoti su infekcijomis ir odos uždegimais.

Kaip? Česnakais puikiai kovoja su užsikimšusiomis poromis. Tau reikės 2-3 skiltelių česnako. Sutraiškyk jas. Įdėk 1 valgomąjį šaukštą avižų, 1 ar 2 lašus arbatmedžio aliejaus, puse valgomojo šaukšto citrinų sulčių. Viską išmaišyk pridedama šaukštą su kaupu medaus. Tepk ant odos. Po 2, 3 minučių nuskalauk šiltu vandeniu. Šią kaukę naudok dukart per savaitę ir pamatysi kaip akivaizdžiai sumažės užsikimšusių porų.

Šaltinis: Mindbodygreen

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.