5 būdai dezinfekuoti makiažo priemonėms

5 būdai dezinfekuoti makiažo priemonėms

Mūsų makiažo šepetėliai, kempinėlės, paletės nuo nuolatinio naudojimo įsigeria ne tik makiažo priemonių, bet tampa „praturtinti“ begale bakterijų, kurios tik skatina kimštis veido poras, palieka ant jo nešvarumus, ko pasekoje apie gražią odą galime net nesvajoti. Turbūt kiekviena žino tą alinančią kovą, kai atrodo, kad makiažo likučiai iš šepetėlių nepasišalina. Atrodo, pasaka be galo.. Tačiau čia bus pateikiama keletas patarimų, kaip tinkamai ir lengvai juos išvalyti! Ir jums tikrai nereikės pirkti profesionalių priemonių.

1. Į stiklainį įpilkite šilto vandens (0,5 l stiklainį pakaks užpildyti ¾ vandens) ir įpilkite į vandenį antibakterinio muilo ar vaikiško šampūno. Tuomet įkiškite šepetėlį ir sukite ratu, tačiau jokiu būdu nepersistenkite ir netrinkite jo smarkiai į stiklainio dugną. Vandenį, valant vieną šepetėlį, teks pakeisti keletą kartų. Šepetėlį nusausinkite su popierinių rankšluosčiu. Šepetėlio šereliai taip gaiviai kvepės!

P.S. Kiekvieną makiažo šepetėlį ar kempinėlę po nusausinimo palikite galutinai išdžiūti ant švelnaus rankšluosčio.

2. O kaip gi su makiažo paletėmis? Tikriausiai nė vienai nesmagu atsidaryti makiažo priemonių paletę, kurios kraštai yra išsitepę nuo dažno naudojimo. Viskas ko jums reikės, tai spiritas ir buteliukas su purškikliu. Įpilkite šiek tiek spirito į buteliuką ir purkškite ant palečių. Jums nereikės bijoti, kad spiritas pažeis kosmetika. Vienintelis dalykas, kurį jis padarys – dezinfekuos jūsų makiažo priemones.

3. Lūpdažiai ir lūpų pieštukai. Ar dažnai pagalvojate apie jų dezinfekavimą? Vienkartinę nosinaitę suvilgykite spiritu. Labai atsargiai išsukite visą lūpdažį ar lūpų pieštuką ir dar švelniau su spiritu suvilgyta servetėle nuvalykite lūpdažį aplink.

4. Makiažo priemonės nuostabiai išvalytos. Tačiau, kas iš to, jei sudedate jas į nešvarią kosmetinę? Visos pastangos veltui! Dabar pat įsigykite dezinfekuojančių drėgnų servetėlių (jos pravers ne tik valant kosmetinę). Tai bene lengviausias ir greičiausias būdas jūsų kosmetinėje užkirsti kelią piktoms bakterijoms, kurios pasikėsinusios į jūsų makiažo priemones, galiausiai paliks pėdsakus ant jūsų nuostabios odos.

5. Ir galiausiai, daugumos taip mylimų BeautyBlender valymas! Šis būdas tinkamas ir įprastoms jūsų makiažo kempinėlėms. Pirmiausia, sušlapinkite kempinėlę šaltu vandeniu ir apipilkite rankų muilu. Sukamaisiais judesiais, savo pirštų galais maigykite kempinėlę. Čia prireiks jūsų kantrybės! Atlikusios ši ritualą, rankų muilo užlašinkite ant delno ir švelniai, abiem rankomis, spauskite kempinėlę tarp delnų, vis pakišdamos ją po bėgančiu vandeniu. Būkite švelnios!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.