6 grožio patarimai ir paslaptys. II dalis

6 grožio patarimai ir paslaptys. II dalis

Grožis, grožis, grožis… Jis visur aplink, tačiau nė vienai moteriai grožio nebus per daug!

1. Plaukelių šalinimas.

Kiekvienos iš mūsų kūnas skirtingas, tačiau galima teigti, jog geriausias plaukelių šalinimo būdas yra tas, kuomet plaukelis yra pašalinamas kartu su svogūnėliu. Plaukelių šalinimas epiliatoriumi, karštu vašku ar cukrumi jums padės išvengti įauginėjimų, leis ilgiau džiaugtis švelnia oda ir suteiks daugiau laisvės, nes tokią procedūrą pakaks atlikti 1-2 kartus per mėnesį. Kosmetologės pastaba: šalinant plaukus skutimosi peiliukais, nejučiomis mes pažeidžiame odą, kuri vėliau atsinaujina, plaukeliams dar nespėjus ataugti. Rezultatas: po oda augantys plaukeliai, kurie vėliau gali virsti mažais pūlinukais. Plaukelių pašalinimas kartu su plaukelio svogūnėliu skatina plauką silpnėti ir atsinaujinti vis rečiau! Vis dėlto, jei renkatės plaukelių šalinimo būdą skutimosi peiliukais, jokiu būdų nepamirškite skutimosi putų!

2. Nepamirškite šveisti savo odos.

Žinoma, tai jokiu būdu nereiškia iki raudonumo nušveistos ir skaudančios odos. Šiltas dužas, švelni šveičiamoji kempinė ir jūsų mėgstama dušo želė. Odą reikia šveisti ne tik norint atsikratyti nešvaros pojūčio. Mūsų oda atsinaujina, todėl senąjį odos sluoksnį reikia pašalinti. Taip pat odo šveitimas padės pašviesinti odos vietas, kurios yra patamsėjusios (taip taip, kai kurios iš mūsų turi šią nemalonią problemą), pašalinti inkštirus ar išvengti įauginėjančių plaukelių po depiliacijos. Patarimas: išlipusios iš dušo, dar esant drėgnai odai ir atsivėrus kūno poroms, gausiai ištepkite savo kūną drėkinamuoju losjonu. Taip jis paklius į jūsų odą ir maitins ją iš vidaus, ko pasekoje oda atrodys lygesnė, bus švelnesnė, o jūs pati jausitės patrauklesnė.

3. Miegokite be apatinių!

Ir tikrai ne dėl to, kad tai būtų seksualu ar kad sugundytumėt savo partnerį. Tai viso labo nauda jūsų intymioms vietelėms. Visą dieną dėvint drabužius, apatinius, naudojant moteriškas higienos priemones (tokias kaip kasdieniai įklotai), jūsų oda negali kvėpuoti. Naktį išlaisvinkite save! (Žinoma, menstruacijų metu ši laisvė mažai kam suvokiama). Žinoma, galit dėvėti šortus ar laisvas kelnes, tačiau venkite drabužių kontakto ir aptemptų miegojimo rūbų.

4. Vasara, karšta.

Sėdite darbe ir jaučiate, kad prakaitas ir karštis kėsinasi į jūsų makiažą. O po darbo susitarėt susitikti su drauge! Sukate galvą, kaip čia neatrodyti tarsi ką tik po maratono bėgimo? Gera žinia. Tokiu atveju, kai tikrai neturite laiko pašalinti makiažo ir pasidaryti naujo, yra viena išeitis. Po ranka visuomet turėkite drėkinamojo kremo. Jo šiam triukui prireiks tikrai nedaug. Nusiplaukite rankas. Pakabinkite šiek tiek kremo rodomuoju pirštu ir ištrinkite jį tarp delnų ir švelniais judesiais patrinkite delnais savo veidą, švelniai patapšnokite po akimis. Palaukite kol įsigers. Dabar jūsų veidas atgaivintas ir galite atlikti reikiamas korekcijas su makiažo priemonėmis. Žinoma, grįžusi namo nepamirškite nusiplauti veido. Neikite miegoti su makiažu ir šio triuko nebandykite pakartoti ryte.

5. Kokosų aliejus!

Jį galite naudoti ne tik norėdamos sveikai mitybai palaikyti, tačiau jis puikiai rūpinsis jūsų oda. Kokosų aliejus nuostabiai drėkina odą. Ši priemonė tinka ypač sausą odą turintiems žmonėms. O ar girdėjot, kad kokosų aliejus gali padėti jums turėti kerintį žvilgsnį? Tikriausiai kiekvienos, to dar nežinančios, galvoje iškilo klausimas KAIP? Labai paprastai! Naudokite kokosų aliejų kaip akių makiažo valiklį. Negausiai šia priemone ištepkite pirštų galus ir švelniais judesiais įmasažuokite į vokus ir paakių odą. Tuomet vatos tamponėliu pašalinkite makiažą. Nauda? Sudrėkinta oda aplink akis. Nuvalytas makiažas. Ir pamaitintos bei augti pasiruošusios blakstienos!

6. Matinės lūpos neturint matinio lūpdažio???

Tai tikrai įmanoma, jei po ranka turite lūpdažį, popierinę servetėlę (ar tualetinio popieriaus skiautelę), kompaktinės pudros ir pudros šepetėlį. Kai jau idealiai padengsite lūpas savo mėgiamu lūpdažiu, priglauskite prie lūpų popierinę servetėlę (kuo plonesnė, tuo geresnis efektas, tačiau būkite atidžios, kad servetėlė nebūtų per plona ir prilipusi prie lūpų nesuplyštų). Tuomet naudodamos kompaktinę pudrą, pudros šepetėliu švelniai per servetėlę „pudruokite“ lūpas. Nuėmus servetėlę vaizdas jus maloniai nudžiugins!

Nepamirškite, kad kiekviena iš mūsų yra graži savais privalumais ir trūkumais. Kiekvienas nuo normos paklydęs bruožas, daro kiekvieną iš mūsų unikalią. Didžiuokitės savimi ir mylėkite save!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.