Alyvuogių aliejus: ar iš tiesų juo galima prausti veidą?

Alyvuogių aliejus: ar iš tiesų juo galima prausti veidą?

Dar visai neseniai aliejus buvo laikomas ne tik dideliu sveikos gyvensenos, bet ir grožio procedūrų priešu. Tačiau dabar vis daugiau sveika gyvenseną propaguojančių bendruomenių pradeda suprasti, kad aliejus mus pamaitina ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.

Noriu atkreipti dėmesį, kad pasaulis šiuo metu pamišęs dėl kokosų aliejaus: kasdien jis naudojamas ne tik maistui gaminti, bet ir kaip plaukų ar veido kaukė, juo tepamas visas kūnas. Tačiau grožio ekspertės vis dažniau pasitelkia kitokio – alyvuogių – aliejaus magiją grožio procedūroms. Šiandien ypač domina veido prausimo tema. Ar gali makaronų/pesto/salotų pagardas švariai nuprausti odą ir ją pamaitinti?

Aliejus padės nenaudojant chemikalų pašalinti natūralius kūno riebalus ir nešvarumus. Tai – pigesnis, saugesnis, draugiškesnis aplinkai būdas prausti veidą. Maža to – alyvuogių aliejus tiesiog tobulai nuvalo makiažą: pradedant blakstienų tušu ir baigiant pudra.

Antioksidantai, esantys alyvuogių aliejuje apsaugos veido odą nuo senėjimo procesų. Vitaminas E, atliekanti tą pačia funkciją, dar ir švelnina, suvienodina spalvą, apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Hidroksitirosolis apsaugo nuo aplinkos poveikio. Visa tai padeda išsaugoti natūralų Jūsų odos grožį!

Keletas patarimų:

Riebiai odai: sumaišykite lazdyno riešutų ir alyvuogių aliejus santykiu 1/4 ir 3/4 atitinkamai.

Mišriai odai: sumaišykite ricinos ir alyvuogių aliejus santykiu 1/4 ir 3/4 atitinkamai.

Sausai odai: įlašinkite nedidelį kiekį alyvuogių aliejaus į Jums įprastą drėkinamąjį kremą.

 

Šaltinis: Mindbodygreen

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.