Endermologinio masažo LPG aparatu specialistė Agnė Valvonytė: procedūra ne tik dailina kūno formas, bet ir gerina sveikatą

Endermologinio masažo LPG aparatu specialistė Agnė Valvonytė: procedūra ne tik dailina kūno formas, bet ir gerina sveikatą

Sakoma, kad gražiame kūne – graži siela. Ir nors ši tiesa sena, kaip pasaulis, šiais, grožio kulto laikais, sveikai tobulomis kūno linijomis moterys susirūpinusios kaip niekada. Vakarinės suknelės atrodo pritrenkiamai, kai apglunda liauną liemenį, o atostogų metu dėvimas įspūdingas maudymosi kostiumėlis suteikia pasitikėjimo savimi, kai šlaunų srityje nėra celiulito pėdsakų.

Su paklausa ateina ir pasiūla. Grožio ir estetikos pasaulis mirgėte mirga įvairiausiomis procedūromis, padedančiomis siekti tobulumo figūros srityje. Štai ir Lietuvoje vis labiau populiarėja endermologinis masažas LPG aparatu, kurio rezultatais džiaugiasi vis daugiau moterų. Kalbiname šios procedūros specialistę Agnę Valvonytę, kuri atvirai ir nuoširdžiai atskleidžia visas šios stebuklingos procedūros paslaptis.

Esate endermologinio masažo LPG aparatu specialistė. Kiek laiko užsiimate šia veikla?

Visų pirma norėčiau paminėti, kad turiu aukštąjį medicininį išsilavinimą. Taigi žmogaus sveikata man visuomet rūpėjo. Na, o šiuo aparatu dirbu jau 6 metus: 2010 metais gavau ‚,LPG“ sertifikatą ,,ENDERMOLOGIA – LIPOMASSAGE“ metodui aparatu ,,Cellu M6 Keymodule“. Per šį laikotarpį atlikau jau beveik 3000 masažų! Per šį laiką sukaupiau nemažą patirtį bei žinių bagažą.

Papasakokite, kokiu principu veikia vakuuminis LPG masažas?

Yra du užpatentuoti voleliai, kurie veikia skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais. Jų veiklą nustato pats meistras, parinkdamas individualiai kiekvienam klientui pagal poreikius – problemas  (pvz.: kojų tinimas, nuovargis, celiulitas ir pan.) ir kūno odos jautrumą.  Procedūros metu kūnas yra mechaniškai masažuojamas voleliais. Vakuumas yra tačiau nuo jo stiprumo visiškai nepriklauso masažų rezultatai. Vakuumas yra naudojamas (vientisas ir ciklinis) tik kaip pagalbinė priemonė.  Taigi šis masažas yra visiškai saugus! Jokių mėlynių, spinduliavimo ar  skausmo. Šią procedūrą galima daryti net nėščioms moterims.

Su kokiomis problemos susidūrę žmonės gali kreiptis į procedūros specialistą?

Galima kreiptis norint sumažinti apimtis, atsikratyti odos nelygumų (celiulito), sumažinti galūnių tinimą, nuovargį, norint sustangrinti odą, modeliuoti kūno formas.
Taip pat aktyvinant kraujotaką, limfotaką, sustiprėja imuninė sistema (esant silpnai imuninei sistemai).

Rekomenduojama po traumų, ilgų kelionių, ruošiantis fiziniam krūviui ar po intensyvios fizinės veiklos.

Taip pat patarčiau atvykti dirbantiems sėdimą darbą, dėl įsitempusių nugaros raumenų. Masažas atpalaiduos įtemptus raumenukus ir nuims skausmą.

Dar rekomenduoju turintiems nemigos problemų – jau po 1 masažo išsimiegosite tiesiog puikiai!

Šie masažai tikrai padės ir jeigu kankina migrena! Rekomenduoju tiems, kas turi šią problemą.

Maža to, moterims, kurioms sunku pastoti irgi padėtų ši procedūra, nes aktyvina vidaus organų veiklą.

Vyrams ir moterims, dirbantiems intensyvų protinį darbą, masažas nuramins nervų sistemą ir suteiks jėgų tolimesnei veiklai. Šiais laikais tai itin aktualu, nes patiriame daug streso ir įtampos, o karjera bei profesinė sėkmė tampa vis svarbesne gyvenimo dalimi.

Siūlau išmėginti šias procedūras, kiekvienam pagal poreikius:

  •  Limfodrenažinis LPG lipomasažas (poodinių riebalų šalinimo masažas)
  • Anticeliulitinis limfodrenažinis LPG masažas
  • Limfodrenažas (kojų, rankų tinimui mažinti)
  • Kūno formų modeliavimas
  • Odos stangrinimo limfodrenažinis masažas
  • Atstatomasis, potrauminių gyjimų paspartinimo LPG masažas
  • Aktyvinantis fizinį raumenų pasirengimą LPG masažas ( prieš sportines varžybas, intensyvų fizinį darbą, aktyvias keliones)
  • Atpalaiduojamasis, raumenų įtampos šalinimo LPG masažas

Kokioms kūno dalims yra taikomas endermologijos masažas?

Visam kūnui – nuo pečių iki pėdų.

Masažų planas yra sudaromas kiekvienam žmogui individualiai. Aš pati asmeniškai savo klientams teikiu nemokamas konsultacijas, kurių metu aptariame poreikius ir problemas, sudarome planą. Esu visiškai užtikrinta procedūros teikiama nauda, todėl dar padovanoju ir viso kūno masažą, kad klientas pajustų ir įsitikintu jo poveikiu.

Ar galima šiais masažais mėgautis vietoje vargo sporto klube?

Vietoje vargo? Tikrai taip! Pasakysiu dar daugiau: viena 45 min. LPG masažo procedūra atitinka 4-rių valandų intensyvią treniruotę sporto salėje. Argi ne puiku?

Kokiais atvejais nepatartina atlikinėti šios procedūros?

Šios procedūros nepatariu atlikinėti sunkiai sergantiems asmenims, pvz: onkologinėmis ligomis, širdies nepakankamumu, psoriaze (sunkios stadijos), hepatitu, tromboflebitu ir kt. sunkiomis ligomis. Iškilus klausimams dėl sveikatos, prieš darant šias procedūras, klientas tūrėtų pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju.

Esame girdėję, kad LPG masažas yra plastinės chirurgijos alternatyva. Ar tai tiesa?

Taip, tai yra tiesa. Ir tai parodė praktika!

O ar girdėjote, kad šie masažai rekomenduojami tiek prieš, tiek ir po grožio operacijų?  Tam, kad audiniai (oda, poodinis sluoksnis) būtų tinkamai paruošti sėkmingai operacijai ir pooperaciniam laikotarpiui (greičiau atsistatytų).

Ar ši procedūra nekenkia žmogaus sveikatai?

Jokiu būdu ne! Netgi atvirkščiai – gerina žmogaus sveikatą !

Kur galima atlikti šią procedūrą?

 Meistrė Agnė Valvonytė, +3706 24 76056, Didžioji g.10, Vilnius (parkingas nemokamas (vidiniame kieme).

Smulkesnė informacija: www.lpgmasazas.lt  Būtina išankstinė registracija.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.