Grožio įrankiai, kuriuos privalu valyti, tačiau to nedarote

Dauguma mūsų žino, kaip svarbu valyti ir dezinfekuoti savo makiažo šepetėlius. Tačiau ar kada susimąstėte, kiek įvairių bakterijų ir mikrobų yra ir ant kitų makiažo įrankių. Paklauskite savęs, kada paskutinį kartą valėte savo blakstienų rietiklį ar makiažo krepšį. Daugumos makiažo įrankių mes nevalome ne dėl to, jog mums tai nerūpi, o todėl kad nesusimąstome, jog juos būtina valyti. Motersgidas.lt primins, kurių grožio įrankių reiktų nepamiršti ir išvalyti juos kuo greičiau.

Pincetas

Makiažo meistrė Stella Kae, kuri dirbo su tokiomis garsenybėmis kaip Alyssa Milano ir Patricia Arquette, teigia, jog ji savo pincetus valo su alkoholiu, kartais juos netgi talpina į sterilizatorius.

Blakstienų rietiklis ir drožtukas

Turbūt nėra reikalo aiškinti, kodėl svarbu valyti blakstienų rietiklį, kadangi ant jo įprastai lieka nemažai tušo likučių. Gumą esančią įrankyje reiktų keisti kas 3-6 mėnesius. Garsenybių makiažo meistrė Lusine teigia, kad ji blakstienų rietiklį valo reguliariai, po kiekvieno kliento. Taip pat ji valo ir pieštuko drožtuką. Šiuos įrankius geriausia valyti su alkoholiu.

Makiažo kempinėlės

Kaip ir makiažo šepetėliai, kempinėlės tiesiogiai kontaktuoja su mūsų oda bei makiažu. Šie makiažo įrankiai ne tiktai perduoda bakterijas, bet, kaip teigia grožio specialistai, išpurvina spalvas, kurias naudojate. Kempinėles galite plauti su kūdikiams skirtais šampūnais.

Makiažo krepšys

Turbūt paskutinįkart, kai žiūrėjote į savo makiažo krepšį, jame matėte tikrą netvarką. Grožio specialistė Lusine teigia, jog viskas, kas liečia jūsų veidą, turi būti valoma. Taip pat tai tinka ir tiems daiktams, kuriuose yra laikomos grožio priemonės, – makiažo krepšiams ar kelioninėms rankinėms. Panašu, jog metas imtis tvarkymosi!

Šaltinis: glamour
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.