Kaip greitai atsiauginti plaukus?

Trumpų ar pusilgių plaukų šukuosenos, žinoma, gražiai įrėminą veidą, bet kai ateina laikas ir noras atsiauginti kasas – laukimas gali tapti tikra kančia. Pamirškite dienų braukymą kalendoriuje! Mes turime Jums puikų GIDĄ į greitą ir efektyvų virsmą ilgakase Rapunzele. O patarimai visai nesusiję su prisegamais tresais ar priauginamais plaukais!

Pritaikyk dietą

„Sveika, maistinga, kupina naudingų baltymų dieta pagreitins plaukų augimą,“ – teigia Niu Jorko žvaigždžių plaukų stilistas Julienas Farelas. Jis paaiškina, kad pilnavertė mitybą apsaugo plaukų folikulus, taigi plaukai nelūžinėja.

Daktarė Gervaise Gerstner, Niu Jorke garsi kosmetologė ir dietologė pataria į savo mitybą įtraukti produktus, turinčius Omega-3 aliejų. Ji sako: „Rekomenduoju lašišą arba maisto papildus. Riešutai – tai pat labai naudingi, o ypač migdolai.“

…Bet nepersistenkite

Daktarė Gerstner teigia, kad itin svarbu išlaikyti stabilų svorį. Svorio kitimas, arba yo-yo efektas, gali ekstremaliai pakeisti plauko sandarą bei hormonus organizme. Tai turės bendrai savijautai ir ypač plaukams.

Plaukus formuok protingai

Regis jau visi žinome, kad karštis ir aukšta temperatūra kenkia plaukams. Daktarė Gerstner pataria naudoti tiesinimo ar garbanojimo žnyples ne daugiau trijų kartų per savaitę. Ji taip pat pataria slėpti plaukus nuo saulės, stengtis džiovinti juos natūraliai, be džiovintuvo. „Kas savaitę naudojama gilaus poveikio plaukų kaukė labai pagerina bendrąją plauko būklę,“ – sako G. Gerstner. Na, o Farel priduria, kad plaukų priežiūros priemones reikia rinktis labai atsargiai, nes dauguma jų sudedamosios dalys gali kaip tik paskatinti plaukų slinkimą…

Vitaminai ir kondicionieriai

„Phytantriolis, argininas, žuvų taukai ir biotinas padeda organizme gamintis enzimams bei hormonams, kurie stimuliuoja plaukų augimą,“ – sako Farelas. Išplauk/pamaitink/kondicionuok – tai turėtų tapti kiekvieno plaukų plovimo rutina, padėsianti plaukams geriau įsisavinti senėjimą stabdančias medžiagas, tokias kaip hialurono rūgštis, ir taip pailginti plauko augimo fazę.

Papildomai Daktarė Gerstner pataria vartoti ir maisto papildus, kuriuose būtų biotino ir vitamino C. Idealu būtų rasti preparatų, kurių sudėtyje būtų AminoMar (arba ryklių miltelių).

Nestresuokite

Stresas veikia plaukus. Daktarė Gerstner rekomenduoja kassavaitinius viso kūno masažus, kad atsipalaiduotumėte. „Antinksčiai pagamina daugiau kortizolio, kai stresuojame. Ir dėl to atsiranda aknė, įvairūs odos uždegimai bei problemos su plaukais“.

Jūs visada galite sau leisti nors šiek tiek pailsėti ir atsipalaiduoti. „Jūsų plaukai – Jūsų vidinės būsenos atspindys.“ – konstatuoja Farelas. „Jeigu esate sveiki, atostogaujate – Jūsų plaukai atrodo puikiai, blizga, juos yra paprasta formuoti.“

Kažin ką į tai atsakytų vadovai?

Šaltinis: dailymakeover
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.