6 nebrangių veido kaukių receptai

Spuogai, raukšlės ir odos patamsėjimai yra laikomi opiausiomis odos problemomis. Norint apsaugoti veido odą, būtina skirti laiko giliam maitinimui. Naudodami šiuos 6 veido kaukių receptus išvalysite poras ir aprūpinsite odą reikalingais vitaminais.

1. Pieno ir cinamono kaukė

Pamaitinkite savo veido odą šia kauke su vertingais ingridientais. Dubenyje sumaišykite 1 v.š. pieno su ½ v.š. cinamono, 2 v.š. medaus ir 1 a.š. vanilės. Nuvalykite nešvarumus ir makiažo likučius nuo veido odos ir tolygiai padenkite mišiniu. Palikite kaukę 15 minučių ir tada nuplaukite ją šiltu vandeniu.

2. Petražolių ir agurkų kaukė

Užsitikrinkite natūralų vitaminų kompleksą šiuo paprastu receptu. Maišytuvu sutrinkite 1 v.š. šviežių petražolių su 1 v.š. supjaustytų agurkų ir 1 v.š. jogurto be priedų. Kai turėsite vientisą kaukės konsistenciją, makiažo teptuku užtepkite kaukę ant veido ir kaklo sričių. Palikite šį gaivinamąjį mišinį 15 minučių ir tada nuplaukite jį šiltu vandeniu.

3. Avižų ir ananasų kaukė

Išbandykite šį natūraliai maitinantį veido kaukės receptą. Maišytuvu sumaišykite 3 griežinėlius ananaso su 1 v.š. medaus, 2 v.š. avižų ir 1 v.š. riebios grietinėlės. Užtepkite mišinį ant veido išskyrus akių sritį. Palikite kaukę 15 minučių ir tada nuplaukite ją šaltu vandeniu.

4. Kiaušinių ir migdolų aliejaus kaukė

Atsisveikinkite su papilkėjusia ir negyvybinga oda su šiuo paprastu naminės veido kaukės receptu. Dubenyje sumaišykite 1 kiaušinį su 1 a.š. migdolų aliejaus. Pirštais ar vatos diskeliu užtepkite mišinį ant veido odos. Palikite kaukę bent 15 minučių tam, kad atsivertų poros ir naudingos medžiagos įsigertų į odą. Nuplaukite kaukę šaltu vandeniu. Norint atgauti natūraliai skaisčią veido odą, patartina kaukę naudoti bent 2 kartus per savaitę.

5. Agurkų ir mėtų kaukė

Atgaivinkite odą šia natūralia veido kauke. Maišytuvu sumaišykite ½ agurko su 5 metų lapeliais, 1 v.š. jogurto be priedų ir 1 v.š. pieno. Padenkite veido odą šia maitinančia kauke išskyrus akių sritį. Po 15 minučių nuplaukite mišinį šiltu vandeniu. Jau po pirmo kaukės naudojimo pastebėsite, kad jūsų oda atgavo natūraliai švytinčią išvaizdą ir tapo žymiai švelnesnė.

6. Migdolų ir žaliojo molio kaukė

Pašalinkite negyvas odos ląsteles ir susikaupusius nešvarumus šiuo nebrangiu kaukės receptu. Naudodamiesi maišytuvu sumalkite 2 v.š. migdolų su 1 a.š. žaliojo molio, 4 v.š. avižų ir 1 v.š. medaus. Įmasažuokite mišinį į veido odą ir palikite 15 minučių. Nuplaukite kaukę šiltu vandeniu, nusausinkite.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.