Naminės grožio gudrybės iš garsių moterų lūpų

Naminės grožio gudrybės iš garsių moterų lūpų

Besižvalgant po Holivudo aktorių nuotraukas nejučia imame galvoti: gal Gwyneth Paltrow, Gigi Hadid ar kitos garsios moterys jau gimė tokios tobulos?

Netiesa. Jos taip pat turi odos problemų, kurios visu stiprumu pasireiškia pačiu netinkamiausiu metu, joms taip pat tenka kovoti su sausais plaukais, kurių, atrodo, nė pats prabangiausias kondicionierius nesugebėtų atgaivinti.

Štai kodėl garsios moterys nenumoja ranka ir į paprastas, kiekvienuose namuose randamas priemones, kurios gali užtikrinti ne prastesnį rezultatą nei brangios kosmetikos priemonės. Pasidomėkime, kokios tos naminės grožio priemonės:

1. Veido kaukė nuo inkštirų

Vienas populiariausių šių dienų modelių Kendall Jenner ne kartą pasakojo, kad dažnai turi kovoti su inkštirais. O visai neseniai ši mergina pasidalino paprastos ir natūralios veido poras sutraukiančios priemonės receptu: pusė arbatinio šaukštelio citrinos sulčių sumaišykite su puse arbatinio šaukštelio sodos ir arbatiniu šaukšteliu medaus. Ištepkite odą ir palikite pernakt. Ryte nuprauskite veidą.

2. Naminė garų vonelė

Kitas garsus supermodelis Miranda Kerr atskleidžia būdą, kurį naudoja odos senėjimo procesams lėtinti – naminę garų vonelę. „Pripildykite vonelę verdančio vandens, įmeskite į vandenį žalios arbatos maišelį ir, pridengusios plaukus rankšluosčiu, palenkite veidą virš vandens. Leiskite garams atpalaiduoti jūsų veido odą ir atverti poras,“ – pataria M.Kerr.

3. Natūralus kūno šveitiklis

Teigiama, jog aktorė Halle Berry vengia brangių kūno šveitiklių ir vietoje jų renkasi kavą. Masažuojant odą, išteptą kava, gerėja jos kraujotaka, dėl ko gali sumažėti ir celiulitas, strijos ar kitos odos problemos.

4. Natūralus plaukų kondicionierius

Meksikiečių aktorės Salmos Hayek plaukai tiesiog spindi. Kiekviena tokių norėtų. Pasirodo, kad tokius nuostabius plaukus ji turi ir dėl to, ką randa savo šaldytuve: „Naudokite avokadą. Tiesiog ištepkite juo plaukus,“ – sako S. Hayek.

5. Paprastas Blake Lively grožio triukas

Kad ir kiek aktorė Blake Lively bešviesintų savo garbanas, jos visada atrodo tiesiog nepriekaištingai. Norėdama išvengti skilinėjančių plaukų galiukų, moteris vadovaujasi paprastumu: „Mano mama mane išmokė šio tikrai gero grožio triuko… Plaukų galiukams drėkinti ji naudojo aliejų arba majonezą ir jais tepdavo plaukus prieš eidama į dušą. Taip šampūnas neišsausindavo plaukų galiukų,“ – pasakojo B. Lively.

6. Natūralus dantų baliklis

Aktorė Gwyneth Paltrow dantis balina skalaudama burnoje aliejų. „Tiesiog paskalaukite burnoje kokosų aliejų 20 min. Tai ne tik balina dantis, bet ir yra labai naudinga bendrai burnos būklei,“ – rekomenduoja G. Paltrow.

7. Odos eleksyras iš acto

Aktorė Scarlett Johansson tobulai atrodo tiek ekrane, tiek ir kasdieniame gyvenime. Odai ji naudoja visose virtuvėse randamą priemonę. „Pasidomėjau natūraliais odos rūpinimosi būdais ir sužinojau, kad obuolių sidro actas – itin veiksminga priemonė. Gal valyti juo odą ir būtų šiek tiek per stipru, tačiau jeigu jūsų odai verkiant reikia pagalbos, actas gali praversti,“ – teigia S.Johansson.

8. Momentinis triukas

Dažniausiai būtent prieš ilgai lauktą vakarėlį ar kitą svarbų renginį ant pačios matomiausios veido vietos iššoka spuogas. O jeigu jums būtina atrodyti nepriekaištingai fotosesijose ar ant raudonojo kilimo, kaip modeliui Gigi Hadid, ką tada daryti? „Užtepu ant spuogų dantų pastos, kuri juos išdžiovina. Padeda,“ – įsitikinusi G. Hadid.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.