Pagirios: 8 būdai greitai atstatyti veido odą

Vakar buvo linksma ir šiek tiek padauginai, o šiandien labai sunku? Ne tik galva plyšta, bet ir veido oda paburkus bei išsausėjus. Gali atrodyti, kad niekas Tavęs nebeišgelbės, tik laikas, tačiau tiesa ta, kad yra keli būdai kaip greitai atstatyti veido odą. Pateikiame net 8!

  1. Gerk daug vandens

Prieš, kai ir po to, kai geri alkoholį turi nepamiršti palaikyti skysčių kiekį organizme. Dehidratacija – pagrindinė priežastis, kodėl Tavo veidas taip prastai atrodo kitos dienos ryte. Taigi gerk, gerk, gerk vandenėlį. Jis ne tik pagerins odos išvaizdą, bet ir galvą kutą dieną skaudės kur kas mažiau.

Na, o ryte į vandenį gali įdėti šiuos ingredientus, kad paskatintum norimą poveikį (užteks ir vieno ingrediento):

*braškės

*citrina

*mėta

*mėlynės

*apelsinas

Antioksidantai ir vitaminai šiuose produktuose padės nuraminti ir išlyginti odą, panaikins alkoholio pėdsakus.

  1. Veido drėkiklis

Turbūt pastebėjai kaip išsausėja oda po vakarėlio, kuriame vartojai alkoholį. Taigi, prieš griūdama į lovą miegoti, kad ir kokia pavargusi būtum, kruopščiai nusivaliusi makiažą veidą patepk drėkinamuoju kremu. Ryte pakartok. Patartina naudoti bekvapę, labiau kreminės konsistencijos priemonę, nes visi aliejai, kurie gali būti kremo sudėtyje, gali ir neįsigerti, taigi liks ant pagalvės, o ne veido.

  1. Nusišveisk

Čiupk veido šveitiklį. Nėra geresnio laiko nusišveisti veido odai kaip po išgertuvių. Šveitiklio grūdeliai pašalina sausos, negyvos odos daleles, kurios gali vėliau užkimšti poras ir dar labiau pabloginti veido odos išvaizdą, Maža to, pats šveitimo procesas pamasažuoja odą, taip paskatinant kraujotaką, todėl oda atrodys skaistesnė.

Pats geriausias šveitiklio pasirinkimas per pagirias – su ožkos pienu sudėtyje. Šis ingredientas – raminančio poveikio, neleidžiantis odai senti, padeda ląstelių regeneracijai, prideda elastingumo ir netgi padeda išsaugoti natūralią odos drėgme labiau nei bet kuris kitas sintetinis gaminys.

  1. Šiltas vanduo

Naudok šiltą – ne per karštą ir ne per šaltą – vandenį. Šiltas vanduo padės nuplauti nuo veido riebalus ir detoksikuos poras Jei turi galimybę bent 10 minučių praleisti duše ar saunoje – būtinai tuo pasinaudok, atsipalaiduok. Garai atvers kapiliarus ir poras, paskatins kraujotaką ir odos būklė stipriai pagerės. Maža to, sumažės galvos, raumenų skausmai.

  1. Atsikratyk patamsėjusių paakių

Net kai šiltai išsimaudysi ir atsigausi, gali pastebėti, kad oda vis dar išduoda vakarykštes šėliones. Ir ypač – paakiai. Sudrėkink rankšluostį lediniame vandenyje ir švelniai juo patapšnok paakius. O tuomet į pagalbą atskubės Hamamelių hidrolatas. Patepk juo paakius. Patikėk, jo poveikis – stebuklingas.

  1. Pagirių kaukė

Nustebsi, tačiau dauguma grožio priemones kuriančių įmonių turi „pagirių kaukes“, kurios sukurtos kovoti su visomis pagirių pasekmėmis. Tai yra būtent tai, ko Tau reikia. Geriausios tos, kurių pagrindinė paskirtis – rehidratuoti, pašalinti vaisines rūgštis bei nuraminti; jų sudėtyje greičiausiai bus ramunėlių ar mėtos.

  1. Išgerk kalio

Vietoje kavos puodelio vos pramerkus akis (kofeinas dar labiau dehidratuos Tavo odą, padidins galvos skausmus), išgerk kalio. Gali jo suvartoti ir natūraliai: kalio apstu bananuose, apelsinų sultyse, bulvėse ir džiovintose slyvose. Beje, bananai taip pat puikiai tiks naminei veido kaukei pasigaminti.

  1. Lengva mankšta

Galiausiai, nepabijok paprakaituoti iš pat ryto. Tuomet tą prakaitą nusivalyk ir sudrėkink odą. Mankšta padeda kovoje su pagiriomis dviem būdais. Pirmasis – paskatina kraujotaką, nes širdis ima greičiau plakti išskiria endorfinus (geros savijautos hormonus). Tai padeda ir sumažinti galvos skausmą. Antrasis – pagreitėjusi kraujo apytaka gražins sveiką spalvą Tavo odai.

Kai kalba eina apie grožį – pagirias užmaskuoti nėra lengva. Tačiau šie patarimai tikrai padės greitai ir veiksmingai atsikratyti visų pasekmių.

Šaltinis: Womanitely

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.