Permanentinis makiažas: ką turėtum žinoti apie šią procedūrą

Permanentinis makiažas: ką turėtum žinoti

Pripažinkime, juk visos moterys ieško tų makiažo priemonių, kurios nenusivalo vos išėjus į lauką, ar suvalgius pyrago gabalėlį. Anksčiau ar vėliau, visos makiažo priemonės ant veido išnyksta. Kai tai moterims įgrįsta, jos ryžtasi pereiti į kitą lygmenį – permanentinį makiažą. Bet kas iš tiesų yra permanentinis makiažas?

Daugelis tai apibūdina kaip „kosmetinę tatuiruotę“, „dermapigmentaciją“ ar „mikropigmentaciją“. Šio proceso metu viršutiniame odos sluoksnyje yra implantuojamas pigmentas. Aplink akis, antakius ar lūpas. Kas ko nori… Jį dažnai renkasi moterys, norinčios paslėpti randus, nudegimus ar kitus veido netobulumus.

„Mes atstatome žmonių pasitikėjimą savimi, lygiai taip pat kaip ir jų veido bruožus“, sako daktarė Kyla Gutsch. Ši moteris yra patyrusi tatuiruočių meistrė, kuri išbandė kosmetines tatuiruotes po vėžio gydymo. „Mes subalansuojame senėjimo procesą, atstatome natūralias lūpų linijas ir koreguojame jas po operacijų, po vėžio gydymo atnaujiname antakius ir spalviname randus, kad sulygintume juos su natūraliu odos tonu.“

Permanentinis makiažas pasitarnauja ne tik kaip procedūra, atstatanti veido bruožus, bet taip pat kaip ir kosmetinė priemonė, kuri sutaupys laiko rytinio makiažo metu. Stulbinama, tiesa?

Tos, kurios galvoja šia procedūra palengvinti savo gyvenimą, vertėtų žinoti šiuos kelis dalykus:

1. Svarbu rasti gerą specialistą

Ieškant gero specialisto svarbu turėti tris kriterijus: saugumą, artistiškumą ir techniką. „Jeigu nebus saugumo, galite šios kelionės metu labai nukentėti; jeigu nebus artistiškumo – rezultatai gali nuvilti; o jeigu turite saugumą ir artistiškumą, bet neturite technikos, jūsų makiažas gali būti blankus ir netvarkingas,“ sako Gutsche.

2. Jis laikosi ilgus metus

Kaip ir normalioms tatuiruotėms, taip ir šiam makiažui, saulės spinduliai ir laikas gali pakenkti. Jos gali laikui bėgant išblukti, tad tiek, kiek laikys permanentinis makiažas, priklauso nuo kiekvieno žmogaus skirtingai. Jis gali laikytis nuo 2 iki 5 metų.

3. Patikrinkite meistro darbus

Prieš eidamos darytis tatuiruotės juk visada peržvelgiate meistro darbus internete. Lygiai tą patį turėtumėte padaryti ir prieš atliekant permanentinį makiažą. “Ieškokite tų, kurie suteiktų informaciją apie savo buvusius klientus. Taip galėsite pasitarti su jau šią procedūrą atlikusiais žmonėmis,” sako Gutsche. “Taip pamatysite ir meistro darbą ir ryšį, kurį meistras turi su klientu. Tai reiškia labai daug.”

4. Spalva galiausiai išnyks

Šviesios raudonos lūpos nereiškia, šviesios raudonos lūpos amžinai. Po procedūros spalva atrodys daug tamsesnė ir intensyvesnė. Ji laikysis maždaug savaitę, kol užgis pažeista oda. Galutinė spalva bus matoma po maždaug keturių savaičių po procedūros ir bus bent per pus šviesesnė.

5. Laikykitės atokiau nuo salonų, kas metus darančių korekcijas

Kaip ir normalios tatuiruotės, taip ir kosmetinės, yra sukurtos tam, kad laikytųsi ilgai. Jeigu jums po metų prireikia korekcijos, žinokite, kad darbas nebuvo atliktas teisingai. “Meistrai, kuria reklamuoja korekcijas, atliekamas kas metus, neturėtų dirbti visai. Tai reiškia, kad jų technika ar priemonės nėra geros. Investuokite į gerus specialistus,” sako Gutsche.

6. Taip, skauda

Tai tatuiruotė, todėl nenuostabu, kad atliekant šią procedūrą bus jaučiamas skausmas. Geros naujienos tokios, kad dauguma specialistų skiria anestetikus, kad sumažintų skausmą šiose jautriose vietose.

7. Procedūra tinka visiems

Šiuo atveju, „tobulas kandidatas“ neegzistuoja. Kosmetines tatuiruotes gali darytis bet kokio amžiaus žmonės, tiek vyrai, tiek moterys.

Kaip ir visur – yra išimčių. Šios procedūros turėtų vengti nėščios moterys, moterys maitinančios krūtimi ir žmonės, aktyviai besigydantys nuo vėžio.

1 komentaras
  1. Mane seniai domina microblading procedūra. Norėčiau pasiryškinti antakius ir pasidaryti akių voko kontūrą. Žinoma dvejonių visokių kyla, bet pasižiūrėjus į kitų draugių sėkmingus pokyčius, turbūt išbandysiu ir aš. Ačiū už naudingą informaciją.

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.