Putlios lūpos be operacijų!

Putlios lūpos be operacijų!

Norite putlesnių lūpų be adatų? Nechirurginės lūpų putlinimo priemonės gali sukurti natūraliai atrodančių, tarsi bitės įgeltų lūpų įvaizdį, subtiliai pataisydamos jų formą ir dydį.

Lūpų putlinimas

Lūpas putlinančių priemonių sudėtyje dažniausiai randamos šios natūralios medžiagos: cinamonas, imbieras, pipirmėtė, aitrieji pipirai. Visi šie ingredientai skatina kraujo cirkuliaciją lūpose, švelnų jų tinimą ir raudonį. Visgi, išsirinkite patikimą gamintoją ir naudokite šias priemones su saiku!

Australijos įžymybių vizažistė, plaukų stilistė, makiažo ir šukuosenų mokyklos bendraįsteigėja Michelle Scott perspėja, kad ilgalaikis lūpų putlinimo priemonių naudojimas gali pažeisti jautrią lūpų odą.

„Lūpoms putlumo suteikiančiose priemonėse esančios sudedamosios medžiagos gali sukelti dilgčiojimo, gėlimo pojūtį ir pažeisti jautrų apsauginį lūpų sluoksnį. Dėl to gali atsirasti pūslelių, luptis oda ir sumažėti kolageno kiekis joje, dėl kurio, kad ir kaip ironiška, lūpos gali suplonėti,“ – teigia ji.

Lūpų šveitimas

Šveitimas – puikus būdas padidinti kraujo tekėjimą į lūpas, o taip pat pabrėžti natūralią tavo lūpų spalvą ir laikinai sukurti putlesnių lūpų įspūdį. Daug vizažistų „paruošia“ lūpas jas nušveisdami dantų šepetuku, rauplėtu skudurėliu arba šveitikliu, kuriame yra švelnių sudedamųjų medžiagų nušveičiančių sausą odą.

Kaip teigia Scott, „nors pats šveitimas lūpų neputlina, tačiau pašalina negyvas odos ląsteles – taip atidengiamas švelnesnis ir glotnesnis paviršius.“ Tokį lūpų šveitiklį galima pasigaminti ir namuose: lygiomis dalimis sumaišykite alyvuogių aliejų, medų ir rudąjį cukrų arba kokosų aliejų ir jūros druską. Šveitikliu švelniais sukamaisiais judesiais masažuojamos lūpos taps glotnesnės, neliks raukšlelių, o užtepus sluoksniu permatomo blizgio atrodys geidulingesnės ir putlesnės.

Po šveitimo taip pat nepamirškite lūpų palepinti giliai drėkinančiu balzamu, leiskite jam susigerti, o jau tuomet galite lūpas pasidažyti.

Lūpų kontūravimas

Norite didelės apimties papūstų lūpų? Siūlome Kendall Jenner grožio knygoje esantį patarimą: apibrėžkite savo lūpas už natūralaus jų kontūro. „Norint patobulinti lūpų formą itin svarbu naudoti lūpų pieštuką,“ – sako Scott. „Jokia mergina neturėtų išeiti iš namų be jo.“

Vizažistė taip pat rekomenduoja lūpas padengti makiažo pagrindu ir pudra, kad sukurtumėte tuščią baltą drobę. Paskui apibrėžkite lūpų kontūrą panašios į jūsų lūpų spalvą pieštuku (arba vienu atspalviu tamsesniu). Brėžkite vos virš natūralaus viršutinės lūpos kontūro – taip lūpos atrodys putlesnės. Palyginkite visus nelygius kraštelius prieš tepant rožinį lūpdažį, užbaikite vidutinio arba šviesaus atspalvio blizgesiu.

Geriausia nesirinkti pernelyg šviesių ar tamsių atspalvių, jei jūsų lūpos plonos. Scott moterims, turinčioms storas lūpas sako, kad jos gali rinktis ryškius, tamsius, tačiau plonų lūpų savininkėms pataria rinktis blizgius atspalvius.

Kad sustiprintumėte iliuziją, švytėjimo suteikiančia priemone (angl. highlighter) patepkite Kupidono lanką ir brūkštelėkite tviskančiais akių šešėliais apatinės lūpos vidurį. Taip pat galite lūpų apačią patepti truputėliu rausvai pilko ar šviesiai rudo akių apvado, kad atrodytų, jog lūpos meta šešėlį.

Šaltinis: womenshealthandfitness
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.