Veido priežiūra: 4 efektyvūs nekosmetiniai deriniai

Manote, kad išbandėte visus įmanomus odos priežiūros būdus? Atrodo, kad jau niekas nebegali padėti kovoti su vis atsirandančiais spuogeliais ar užsikimšusiomis poromis? Štai Jums keletas patarimų, kurie nekainuos krūvos pinigų, procedūras pasidarysite tiesiog namie, o reikalingas medžiagas, greičiausiai, rasite savo šaldytuve arba vaistinėlėje.

1. Aspirinas ir medus

Šie du, iš pažiūros paprasti ir visai ne tokiems tikslams naudojami komponentai gali padėti kovoti su spuogais ir panaikinti nuo odos erzinimo atsiradusį raudonį. Aspirinas mažina tinimą, atsiradusį nuo spuogų, mažina raudonumą, o medus veikia kaip antibiotikas, kuris dezinfekuoja išsiplėtusias poras.

Kaip naudoti?

Pirmiausia, reikia švariai nusiplauti veidą su vandeniu ir veido toniku. Tai atvers Jūsų poras.

Mažame indelyje sutrinkite aspiriną ir įdėkite šiek tiek toniko, kad iš miltelių pasidarytų lipni pasta.

Uždėkite gautą pastą tiesiai ant spuogų ir palaikykite 5 minutes. Tada, nuplaukite veidą, ir ant tų vietų, kur buvo pasta, patepkite mažą kiekį medaus. Nuplaukite jį po 10 minučių, ir tada pajausite, kad Jūsų veidas bus atsigavęs ir visiškai švarus.

2. Dantų pasta

Būtent balta dantų pasta padeda atsikratyti spuogų, sušvelninti vabalų įkandimus ir padeda panaikinti niežulį, atsiradusį nuo odos bėrimų.

Kaip naudoti?

Prieš miegą, uždėkite baltos dantų pastos ant problemiškos odos vietos ir palikite ją džiūti per naktį.

Ryte kruopščiai nuplaukite veidą vandeniu.

3. Citrina ir cukrus

Citrina yra natūralus antiseptikas, kuris gali išvalyti nešvarumus ir bakterijas porose. Šis citrusas padaro odą ne tokią riebią, kas laikui bėgant gali padėti atsikratyti spuogų. Cukrus veikia kaip natūralus odos šveitiklis, kuris padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir atveria poras, kad citrina galėtų lengviau įsiskverbti į odą.

Kaip naudoti?

Perpjaukite citriną per pusę, užberkite šiek tiek cukraus. Vakare, prieš miegą, uždėkite ant veido ir palaikykite keletą minučių, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Tai padės atsikratyti inkštirų, spuogų, Jūsų oda atrodys sveikesnė, gyvybingesnė.

4. Jūros druska

Jūros druska taip pat yra kaip natūralus antiseptikas. Jums nereikia kiekvieną dieną būti paplūdimyje, kad gautume naudos iš jūros vandens – visa tai galite pasidaryti tiesiog namuose, valant veidą su jūros druskos ir vandens tirpalu. Šis mišinys padeda atsikratyti spuogų, mažina raukšles.

Kaip naudoti?

Įdėkite vieną arbatinį šaukštelį jūros druskos į pusę litro šilto vandens. Viską supilkite į purškiamą buteliuką, sukratykite. Užpurškite tirpalą ant vatos diskelio ir švelniai, masažuojančiais judesiais valykite veidą.

1 komentaras

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.