8 dalykai, kurių neturėtumėte daryti sporto salėje

8 dalykai, kurių neturėtumėte daryti sporto salėje

Jei jūs kadanors buvote sporto salėje, tikriausiai matėte žmonių, kurie nesilaiko sporto salės etiketo ir priverčia jus galvoti jog geriau būtumėte namuose. „Bright Side“ išvardino 8 taisykles, kurių reikėtų laikytis tam, kad sporto salėje jums ir jūsų kolegoms būtų jaukiau.

1. Nuvalykite savo prakaitą nuo treniruoklio

Nieko tiokio prakaituoti sportuojant, bet rankšluoščio naudojimas yra dalis sporto salės etiketo kaip ir prakaito nuvalymas nuo treniruoklio po jo naudojimo. Atminkite, kad dauguma treniruoklių yra padengti oda ir jūsų prakaitas niekur nedings, nebent jūs jį nuvalysite.

2. Neužimkite treniruoklių jei jų nenaudojate

Yra žmonių, kurie tiesiog lūkuriuoja ant treniruoklių. Jie naudojasi savo telefonu, rašo žinutes, tikrinasi elektroninį paštą, darosi asmenukes ir kartais net snaudžia, kol kiti laukia kada galės pasinaudoti treniruokliu. Sporto salėje jūs esate tam, kad sportuotumėte. Nepamirškite to.

3. Skambučiai ir garsiakalbis

Labiausiai erzinantys žmonės sporto salėje yra tie, kurie ilgai ir garsiai kalba telefonu. Taip pat tie kurie klauso muzikos taip garsiai, kad girdisi net esant su ausinėmis.

4. Treniruokliai skirti visiems

Ar pamenate kaip darželyje jus mokino dalintis žaislais? Štai kaip reikia elgtis sporto salėje. Neužsibūkite prie vieno treniruoklio. Negalima praleisti 2 valandas ant bėgimo takelio, jei matote, kad yra žmonių, laukiančių kada galės juo pasinaudoti.

5. Nepalikite išmėtytų svarmenų

Kitas dalykas, kurio išmokote vaikystėje, tai kad nevalia palikti išmėtytų žaislų. Ši taisyklė taikoma ir sporto salėje: visada sudėkite svarmenis atgal, kur yra jų vieta. Palikus juos ant grindų, galite sukelti pavojų susižeisti kitiems žmonėms.

6. Psichologinis spaudimas kitiems sporto salės lankytojams

Valandą laiko naudotis treniruokliu yra nemandagu, taip pat kaip ir stovėti ,sukryžiavus rankas, priešais sportuojantį žmogų ir skubinti jį žvilgsniu.

7. Vėluoti

Nevėluok į treniruotę. Nesvarbu ar tai fitneso klasė, ar asmeninė treniruotė. Tai gali išblaškyti trenerį ir kitus klasės narius. Jei visgi vėluojate, pasistenkite nesutrukdyti treniruotės.

8. Persirengimo kambarys nėra jūsų asmeninis vonios kambarys

Visada atsiranda toks žmogus, kuris demonstruojasi nuogas persirengimo kambaryje ir taip verčia kitus jaustis nepatogiai. Yra ir tokių kurie valandą laiko skutasi duše, ir po to viską palieka padengtą putomis ir plaukais.

Net jei jūs neprieštaraujate jog kiti jus mato nuogą, atminkite, kad yra ir kitų, kuriems yra nemalonu matyti nuogą ar nusirenginėjantį nepažįstamą žmogų. Gerbkite kitus, jų laiką ir privatumą. Turėkite omenyje, kad sporto klubo persirengimo kambarys yra ne jūsų asmeninis vonios kambarys, susitvarkykite po savęs.

Šaltinis: brightside
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.