Gruodžio 2 d. horoskopas: vertinkime savo laisvę

 
AVINAS. Domėsitės viskuo, kas gali padėti padidinti įtaką versle, tarp aplinkinių. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo arba siekti jūsų dėmesio. Siekite didesnės darnos santykiuose su aplinkiniais.
 
JAUTIS. Gali būti, kad šiandien jums teks oficialiai kalbėti, ką nors pristatyti, ruoštis kelionei, konferencijai, seminarui ar kt. Emocinės įtampos neišvengsite, tačiau savo tikslą turėtumėte pasiekti.
 
DVYNIAI. Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Regis, bus kontaktų su įtakingais žmonėmis, dėstytojais, užsieniečiais. Turbūt labai pravers užsienio kalbų, interneto vartotojo įgūdžiai.
 
VĖŽYS. Permaininga diena. Regis, suprasite, kad nebegalite sau leisti taip neatsakingai išlaidauti kaip iki šiol. Apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais. Nepatartinos jokios avantiūros.
 
LIŪTAS. Diena pasižymės tarpusavio santykių analize siekiant suvokti, ką jums reiškia kiti
žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Padedant kitiems ir kartu su jais galite nemažai nuveikti.
 
MERGELĖ. Jeigu ieškote darbo, galite tikėtis pasiūlymų. Verta pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą. Planuokite pozityvius pokyčius, kelkite kvalifikaciją, įgykite naujų kompetencijų.
 
SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie vaikus, dovanas, renginius, pasirodymus. Regis, aktyviai planuosite kalėdines atrakcijas. O ir verslo reikalams teks atiduoti daug energijos, jeigu trokštate sėkmės.
 
SKORPIONAS. Galite tikėtis problemų, jeigu nepakankamai dėmesio skiriate finansiniams bei materialiniams klausimams. Atidžiau skaičiuokite, planuokite.
 
ŠAULYS. Mokslo, reklamos, leidybos, transporto, buhalteriniai reikalai gali atsidurti pirmoje vietoje. Už darbą pagal susitarimą numatomos papildomos pajamos. Turbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje.
 
OŽIARAGIS. Jautriai reaguosite net į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Jeigu ketinate ką nors brangaus pirkti, pasitarkite su šeima. Nekurkite nepraktiškų planų bei iliuzijų.
 
VANDENIS. Jūsų norai ir planai gali pasirodyti per dideli, kad būtų realiai įgyvendinami. Visgi nuo jūsų minčių ir įsitikinimų labai priklauso, kas pildysis: geri norai ar blogos nuojautos.
 
ŽUVYS. Šiandien sunkiai išlaikysite reikiamą ritmą bei tempą. Tiesiog nepakenčiamas bus raginimas paskubėti arba kaip nors viešai reikštis. Rūpesčių gali kelti santykiai su draugais, partneriais, kolektyvu
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.