Gruodžio 3 d. horoskopas: kartais, liedami ašaras, apgauname jomis ne tiktai kitus, bet ir save

AVINAS. Šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Regis, jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai.
 
JAUTIS. Šiandien daugiau pasieksite švelnumu ir solidarumu nei demonstruodami ambicijas. Įgysite aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite būti įpareigoti spręsti sudėtingas problemas. Vakare turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį.
 
DVYNIAI. Planų ir idėjų jums nestigs. Jūsų dalykinė iniciatyva tikriausiai bus įvertinta. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Pagerės santykiai su svarbiais jums žmonėmis, kolegomis.
 
VĖŽYS. Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, išsilavinę, gebantys bendrauti. Jeigu patys taip negalvojate, pravartu kelti kvalifikaciją, stropiai mokytis užsienio kalbos. Palanku pasirašinėti sutartis su naujais verslo partneriais, ypač jei jie užsieniečiai.
 
LIŪTAS. Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Regis, išradingai panaudosite brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales.
 
MERGELĖ. Puikus metas išreikšti savo kūrybingumą, labiau susibičiuliauti su patinkančiais žmonėmis. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais bei klientais.
 
SVARSTYKLĖS. Nesijauskite išnaudojami, jeigu teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis verslo perspektyvomis. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti arba išsaugoti esamą padėtį.
 
SKORPIONAS. Šiandien nestokosite kūrybiškumo, romantiško polėkio. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės, bendravimo su vaikais. Pabendrauti, iš širdies paplepėti tikrai bus apie ką ir su kuo.
 
ŠAULYS. Šiandien jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų bei problemų rate. Pravartu prisiminti, kas jums skolingas arba kam skolingi jūs, ir išspręsti šį klausimą.
 
OŽIARAGIS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi ypatingi interesai, kuriuos įgyvendinti padės kolega arba giminaitis. Tikriausiai tai jus pradžiugins.
 
VANDENIS. Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jei esate gerai tam pasirengę. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Arba sukonkretinsite būsimą jūsų darbų įvertinimą.
 
ŽUVYS. Regis, rasite galimybių pabendrauti su jums svarbiu asmeniu. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, studijas, kelionę, tarptautinį renginį ar pan. Galite išsiaiškinti intriguojamą paslaptį.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.