Gruodžio 4 d. horoskopas: aštrus liežuvis – vienintelis pjovimo įrankis, kuris vartojamas tampa dar aštresnis

AVINAS. Nesinorės bendrauti, darbuotis. Didelis išsiblaškymas ir patiklumas arba svaigalai gali įvelti jus į problemas. Tačiau galima nauda iš slaptos ar meninės veiklos.
 
JAUTIS. Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, vykusiai bendrauti ir derėtis. Kita vertus, tam tikra prasme gali atsiverti jūsų akys – suvoksite, kas yra įmanoma, o kas tėra be reikalo puoselėtos nerealios iliuzijos.
 
DVYNIAI. Tikėtina, kad reikės prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus kuo nors įpareigoja. Galite gauti pakvietimą į renginį.
 
VĖŽYS. Šiandien pasistenkite konkrečiai atlikti svarbiausius reikalus. Nusimato kontaktai su reikšmingais žmonėmis. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą. Šildys meilės viltys.
 
LIŪTAS. Tvarkysite reikalus, susijusius su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais. Už dalykinį protegavimą ar kitą paslaugą jums gali būti pasiūlytas geras atlygis, naudingi mainai. Nieko gero, jei tuo pažeistumėte įstatymą. Nepulkite į abejotiną avantiūrą.
 
MERGELĖ. Regis, emocijų sukels su mokslu, užsieniu, įtakingais gerbėjais susiję reikalai. Turbūt mėginsite išsiaiškinti nesusipratimus, derinti interesus, apginti savo tiesą. Gali pavykti, jei esate teisūs.
 
SVARSTYKLĖS. Kils ūpas įsigyti naują drabužį, labiau rūpintis kūno priežiūra, grožiu. Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti arba konkuruoti dėl norimų pareigų, didesnio uždarbio. Gali nekaip nuteikti medicininio patikrinimo eiga ar rezultatas.
 
SKORPIONAS. Būsite kūrybingi, išradingi. Domins meilė, kūryba, visuomeninė veikla. Galite neatsispirti slaptai sekso avantiūrai ar kitai pagundai. Tai žada ypatingų įspūdžių.
 
ŠAULYS. Iš dominančio asmens gali gauti keistą pastabą. Teks uoliai rūpintis paprastais praktiniais dalykais, šeima. Regis, nerimą kelia šeimos narių problemos, kurios tuština jūsų piniginę.
 
OŽIARAGIS. Suaktyvės kontaktai su giminaičiais ir pažįstamais. Patirsite gerų emocijų, jeigu mokėsite išklausyti kitus, laiku pasakyti nuoširdų komplimentą, iš širdies patarti. Galimas pakvietimas į renginį, pobūvį, varžybas ar pasimatymą.
 
VANDENIS. Finansiniai, turtiniai reikalai labiau konkretizuosis, taps aišku, ką gausite ir ką turėsite atiduoti už tai. Tikėtinas susitikimas su seniai matytu žmogumi. Būsite nusiteikę rizikuoti tam, kad patirtumėte ypatingų potyrių.
 
ŽUVYS. Tikriausiai teks spręsti problemas, susijusias su darbu, reklama, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Rizikuosite sudaryti nuostolingą sandorį. Nusimato sentimentalių prisiminimų antplūdis.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.