Gruodžio 5 d. horoskopas: gera mintis, nesvarbu kieno, daug vertingesnė už kvailą savąją

AVINAS. Galimi išgyvenimai dėl neišsipildančių lūkesčių, pakrikusių ateities planų arba dėl sveikatos. Reikėtų vengti varginamo bendravimo, santykių aiškinimosi.
 
JAUTIS. Diena žada aktyvius kontaktus, bet ne visi džiugins. Galite jaustis nesuprasti arba vedžiojami už nosies. Kita vertus, pagaliau į gera pakryps kažkoks aktualus reikalas.
 
DVYNIAI. Turėsite nemalonumų, jei laiku neįvykdėte prisiimto įsipareigojimo, nuvylėte pažįstamą žmogų. Profesinės atsakomybės našta gali priversti priimti neplanuotą sprendimą.
 
VĖŽYS. Iš ryto galite patirti moralinę dilemą arba vidinis kompleksas sutrukdys jums tinkamai išdėstyti savo požiūrį. Su užsieniu, studijomis susijęs reikalas gali sukelti nerimo, išgyvenimų.
 
LIŪTAS. Šiandien iki pat vakaro galvą suksite dėl finansinių reikalų, mokesčių, skolų. Nuostolį galite patirti, jeigu buvote įsivėlę į spontanišką verslo ar seksualinę avantiūrą.
 
MERGELĖ. Šiandien tikriausiai spręsite emocines ir kitas artimųjų problemas arba aiškinsitės savo santykius su partneriu ar kolega. Neišvengsite įtarimų, abejonių. Rizikinga afera gali baigtis nekaip.
 
SVARSTYKLĖS. Iš pat ryto darbe susidursite su sunkumais. Arba tiesiog dėl nekokios savijautos bus nelengva pradėti darbus pagal dienotvarkę. Į sveikatos sutrikimus nenumokite ranka.
 
SKORPIONAS. Regis, jums rūpės pramogos, kūryba, romantika, seksas. Jei jūsų veikla susijusi su šou verslu ar sportu, produktyviai padirbėsite. Tačiau atsakomybę gali tekti prisiimti už vaikų eibes.
 
ŠAULYS. Iš ryto būsite dirglūs, tykos nesusipratimai. Norėdami pagerinti asmeninius santykius turite išmokti dalintis ir suprasti. Akivaizdu, kad nieko neduodami, nieko ir negausite. Pretenzijos čia nepadės.
 
OŽIARAGIS. Kontroliuokite savo kalbą, nes lengva bus pasakyti, ko nederėtų, ir patekti į nemalonę. Turbūt nerimausite dėl artimo žmogaus arba savo sveikatos. Galite sulaukti netikėtos naujienos.
 
VANDENIS. Galite susižavėti tuo, kas panašu į lengvą pasipelnymą. Rytinė rizika nieko gero nežada. Vakare seksis geriau, jei pasistengsite atsižvelgti į kitų jausmus, poreikius.
 
ŽUVYS. Rytas nervingas, kur bebūtumėte – darbe, namuose ar gatvėje. Aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Geriausiu atveju, palaikymo sulauksite iš namiškių. Ypač jei jiems ką nors šaunaus nupirksite ar pasiūlysite.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.