Kaip protingai susipakuoti daiktus kelionei?

Kaip protingai susipakuoti daiktus kelionei?

Kelionių idėja – maloni kiekvienam, tačiau, atėjus laikui pakuotis lagaminus, prasideda tikrasis galvos skausmas. Tokiais momentais tik ir norisi griebti viską iš spintos ir sumesti į krepšius, bet juk puikiai suprantame, kad tai susidariusios problemos neišspręs. Apsikrausite nereikalingais daiktais ir viršinsite lagaminams nurodytus svorio limitus. Ką gi įsidėti į lagaminą prieš išvykstant? Sekite šiuos kelis patarimus, kad palengvintumėte susidariusią keblią situaciją.

Ne pačius geriausius

Jeigu ruošiatės pabėgti į paplūdimį, gamtą arba žinote, kad teks daug laiko praleisti vaikštant karštyje ar šaltyje, neimkite su savimi savo geriausių drabužių. Tokioms sąlygoms jie nereikalingi, o jeigu nuspręsite juos apsivilkti, greičiausiai juos sugadinsite. Išimtis – verslo kelionė ar būsima prabangi vakarienė.

Batai ir kojinės

Tikiu, kad kiekviena moteris dievina savo turimas batų poras, bet juk suprantate, kad negalite pasiimti jų visų su savimi. Pasiimkite tai, kas skirta patogiam vaikščiojimui ir šį tą gražaus, kad tinka prie daugumos jūsų drabužių. Jeigu ruošiatės atostogoms paplūdimyje, galite paplūdimio šlepetes nusipirkti nuvykę į vietą. Taip pat nepamirškite, kad kojinės taip pat užima vietą lagamine. Kojinės greitai džiūsta, tad pasiimkite kelias poras, o kelionės metu – jas skalbkite. Taip bus paprasčiau.

Papuošalai

Kadangi išsirinktus drabužius dėvėsite daugiau nei vieną kartą, turite rasti būdų, kaip išsiskirti iš minios. Į lagaminą įsidėkite kelis lengvus šalikėlius, skirtingus nesunkius kaklo papuošalus, auskarus ir kelis akių šešėlių atspalvius. Nors dėvėsite tuos pačius drabužius, priderinę aksesuarus jausitės lyg su naujais.

Pasiruoškite skirtingiems orams

Visame pasaulyje orai yra skirtingi, tad prieš vykdami atostogoms pasidomėkite orų prognozėmis. Jeigu keliaujate ten, kur dienomis šilta, o vakarais vėsu – pasirūpinkite drabužiais abejiems atvejams. Puikus variantas – marškiniai. Juos galite dėvėti neužsegtus, kai šilta, ir užsegtus, kai šiek tiek vėsiau.

Higiena

Vietoj kasdienių tamponų ar paketų visada galite naudoti menstruacines taureles. Šios tikrai neužims daug vietos, palyginus su paketų ar tamponų dėžute.

Kuprinė vietoj lagamino

Jeigu tikrai norite susipakuoti tai, kas būtiniausia, pabandykite daiktus susipakuoti į kuprinę, kuri atitinka rankinio bagažo išmatavimus. Taip tikrai susipakuosite tik tai, kas būtiniausia, o ir maloniai nustebsite, pamatę, kad galite išgyventi tik su keliais drabužiais, o ne visa spinta.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.