Kaip sutaupyti išsvajotai kelionei?

Kaip sutaupyti išsvajotai kelionei?

Jeigu skaitote šį straipsnį, greičiausiai ieškote būdų, kaip gi pagaliau sutaupyti pinigų norimai kelionei. Gali būti, kad jūsų pajamos yra labai studentiškos, o gal dirbate pilnu etatu, iš tiesų – nesvarbu. Sutaupyti kelionei galima iš bet kokių pajamų, todėl padėsime jums tai padaryti.

1. Pasirinkite datą

Kiekviena užduotis, turinti terminą, skatina imtis skubių veiksmų. Tas pats vyksta ir su kelionėmis, kurioms yra jau numatyta data. Nustatykite metus ar mėnesį, kuomet norite išvykti, ir pradėkite taupyti.

2. Nustokite pirkti tai, ko nereikia

Aš taip pat esu moteris, todėl suprantu, kad tai gali būti be galo sunku. Rekomenduoju pasižiūrėti dokumentinį filmą, pavadinimu “Minimalism”. Jis apie tai, kaip reikia atsikratyti daiktų. Jis padės suprasti, kad jau turime viską, ko reikia, o kad būtume laimingesni, papildomo šlamšto pirkti nereikia. Kelionės suteiks daug daugiau nei nauja juoda palaidinė, kurių spintoje yra bent dar 2.

3. Kaupiamoji sąskaita

Susikurkite kaupiamąją sąskaitą banke, į kurią, vos gavus atlyginimą, pervestumėte dalį pinigų savo kelionei. Iš karto pervedus pinigus nekils noro juos išleisti.

4. Užsakinėkite protingai

Vos tik susitaupysite šiek tiek pinigų, galėsite pradėti užsakinėti skrydžius. Tai ne tik didelis žingsnis kelionės procese, bet ir puiki motyvacija tolimesniam taupymui. Ieškokite pigiausių ir patogiausių skrydžių. Užsisakykite skrydžių sistemose pranešimus apie pigiausius skrydžius, sekite naujienas ir nuolat domėkitės.

5. Susitvarkykite savo biudžetą

Išsiaiškinkite, kiek išleidžiate pinigų per mėnesį dalykams, kurie yra būtini, ir tiems, kurie nėra tokie reikalingi. Susidėliokite, susiskaičiuokite ir žinosite, kiek galite atidėti savo kelionei.

6. Kontroliuokite savo socialinius ir mitybos įpročius

Tai nereiškia, kad turite nustoti lankytis baruose, klubuose, bet gal verta pagalvoti apie laiką su savo draugais? Vietoj prabangių restoranų pietų metu valgykite tai, ką pasigaminote namuose. Tikrai sutaupysite bent kelis eurus.

7. Parduok savo daiktus

Ne ne… Ne viską. Tik tai, ko tau tikrai nereikia. Galiu lažintis, kad giliai spintoje guli nenunešiotų batelių pora, ar džinsai, kurie tau pasidarė per laisvi numetus svorio. Kam laikyti tai, ko tau nereikia? Papildomi pinigai tikrai nepakenks.

8. Grožio salonas namuose

Tam, kad nusidažytum plaukus mėgstama spalva, ar nusilakuotum nagus – nereikia eiti į grožio saloną. Suprantu, plaukų kaukės, kondicionieriai ir rankų aliejukai vilioja, bet tokias procedūras galite pasidaryti ir namuose. Jeigu negalite nusidažyti plaukų pati, paprašykite draugės. Galbūt ir ji paprašys jūsų pagalbos.

9. Atšaukite sporto klubo narystę

Pagalvokite, ar tikrai sporto klubas jums suteikia daug naudos. Internete pilna įvairių sporto programų, kurios yra daug veiksmingesnės nei treniruoklių salės, tad jas galite įgyvendinti tiesiog namuose. Žinoma, turite save tam motyvuoti, bet juk kelionė ir kelionei paruoštas kūnas puikiai tam tinka. Tiesa?

10. Dalinkitės su kitais savo planu

Praneškite savo draugams ir šeimos nariams apie savo planą ir norą pakeliauti. Vos tik padarysite kažką, kad veda jus tolyn nuo tikslo, šie tikrai nepraleis progos apie tai pakalbėti. Jie jus motyvuos ir padės judėti pirmyn. Beje, tyrimai rodo, kad žmonės, kurie pasidalina savo tikslais, dažniausiai juos ir pasiekia.

VALIO! Laikas iškeliauti.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.