Savaitės horoskopas: vasario 25 – kovo 3 dienos

Avinas

Pozityvios energijos kupina savaitė. Didelė tikimybė, kad pasitaikys galimybė užsidirbti pinigų (ir nemažai), o kokį kelią tam rinktis – pakuždės intuicija. Tiesa, neišleiskite dar neuždirbtų pinigų. Profesinių žinių parireiks ne tik darbe, bet ir tvarkant asmeninius reikalus, greičiausiai – finansinius. Jei antroje savaitės pusėje pasitaikys proga sudalyvauti triukšmingame vakarėlyje – neliksite nepastabėti. Tačiau būkite atidūs ir su kuo leisti laiką rinkitės apgalvotai ir neskubant.

Jautis

Drąsiai eikite pas vadovą kalbėtis dėl paaukštinimo, didesnio atlyginimo ar kitų jūsų darbo sąlygų pagerinimo. Perspektyvos labai palankios. Viskas priklausys tik nuo jūsų nusiteikimo ir energijos, kurią skleisite. Jeigu pastovėsite už save ir nebijosite argumentuotai reikšti savo nuomonę, didelė tikimybė, kad užimsite vadovo vietą. Bent jau tol, kos šis atostogaus. Savaitgalį verta nusipirkti loterijos bilietą. Tiesa, didelio laimėjimo nesitikėkite, tačiau tokio tipo pramoga jums bus kaip tik.

Dvyniai

Šią savaitę neverta pradėti didelių projektų. Nieko nekeiskite darbe, nepradėkite remonto, nevykite į keliones. Visą savaitę jus lydės rutina, tačiau tai, kad niekas netrukdo, niekas nelenda į akis – džiugins. Jei pritrŪks pinigų – nesigėdinkite paprašyti pas tėvus ar artimus giminaičius. Jokiu būdu neimkite kreditų. Didelė tikimybė, kad antroje savaitės pusėje leisitės į romantišką nuotykį.

Vėžys

Pasitaikys galimybė parodyti savo talentus. Paleiskite ambicijas į laisvę, jų pagalbą tapsite smalsesniu ir labiau kovojančiu už savo vietą po saulę. Išsikelkite tikslus – vienadienius ir ilgalaikius. Šią savaitę patirsite nemažai išlaidų. Bet jos – labiau investicija į geresnį rytojų. Tiesa, nepameskite galvos, nes galite likti be skatiko kišenėje. Artėjant savaitgaliui daugės ir pagundų. Tačiau taupumo sumetimais patartina likti namuose.

Liūtas

Pats laikas atsidurti pirmame plane. Galbūt kolektyve bręsta konfliktas ir tik jūs sugebate išlaikyti šaltą protą tokiose situacijose. Jums pasitaikys puiki proga suspindėti, parodyti save iš geriausios pusės. Gaila tik, kad astrologiškai tam duota labai mažai laiko. Jau antroje savaitės pusėje žvaigždžių išdėstymas pasikeis. Tikėtina, kad jeigu savaitgalį lankysitės klube, susibarsite su aptarnaujančiu personalu.

Mergėlė

Ar ne laikas imtis savo tiesioginių darbų? Darbe susikaupė nemažai reikalų, taip kad pasiraitokite rankoves ir pirmyn. Jei matote, kad nesusitvarkysite – į pagalbą kvieskite kolegas. Galimai tai bus puiki komandos formavimo diena. Tuo pačiu išnaudokte galimybę savo autoriteto įtvirtinimui. Puikus laikas griauti sienas ir statyti tiltus.

Svarstyklės

Būsite kaip niekada punktualus. Ir tai duos labai gerų rezultatų. Aplink jus tiek visko vyks, kad galite ką nors pamiršti. Visai netyčia. Tačiau tai gali išaugti į didžiulę problemą. Todėl patartina viską rašytis, net tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nesvarbu ar nepamirštama. Tikėtina, kad turėsite trumpą komandiruotę. Turėtumėte pasisaugoti žmonių, kurie siekia naudos – šią savaitę jus apgauti bus itin lengva.

Skorpionas

Šią savaitę kaip niekad vilios avantiūros ir rizikinga veikla. Tačiau neskubėkite ir būtinai apgalvokite visus „už“ ir „prieš“. Ir būtinai atminkite – žvaigdžių išdėstymas toks, kad fortūna toli gražu ne jūsų pusėje… Kolegos mėgins jus įtraukti į kažkokį konfliktą – pasistenkite išeiti iš situacijos sausas bet kokia kaina. Nesivelkite, nes pasekmės bus labai liūdnos. Visų darbų stenkitės imtis gerokai iš anksto. Gali kilti neplanuotų kliūčių, kurias įveikti prireiks papildomo laiko.

Šaulys

Labai truks motyvacijos ir gyvybingumo. Regis niekas nedžiugina ir neturi prasmės. Nusiraminkite. Ne viskas yra taip blogai, kaip jums atrodo. Jūs tiesiog pavargote nuo kasdienių rūpesčių ir darbų. Jeigu leistumėte sau šiek tiek pailsėti, jeigu nors vieną dieną galvotumėte apie save, o ne apie kitus – viskas nušvistų visai kitomis spalvomis. Tiesa, artimieji šią savaitę nuolat turės prašymų, pavedimų ir pretenzijų. Tad pasiimkite atostogų ne tik nuo darbo, bet ir nuo jų.

Ožiaragis

Didelė tikimybė sulaukti gerai apmokamo darbo pasiūlymo. Neatsisakykite. Palankus metas sudaryti sutartis, kontraktus. Tik pasisaugokite kolegų pavydo ir būkite atidus bei apdairus. Jei kils konfliktas – neatidėliokite jo sprendimo. Ieškokite kaip susitaikyti čia ir dabar. Užsispyrimas profesinėje srityje žada sėkmę, o štai asmeniniuose santykiuose – ginčus. Teks išmokti „persijungti“ ir namuose būti švelnesniu.

Vandenis

Į Jūsų gyvenimą ateis naujas žmogus. Pradžioje lyg ir sunkiai bendrausis, bet ilgai netrukus tapsite artimi ir jis ar ji padės išspręsti jus kankinančias problemas. Sakoma, kad gyvenimas – kaip pianino klavišai: tai juodas, tai baltas. Ir sulig šia savaite prasideda baltas jūsų gyvenimo periodas. Jei darbe parodysite iniciatyvą – nusimato pelningi kontraktai. Naujos pažintys padės gyventi kur kas aktyviau ir prasmingiau. Šiuo metu rūpinkitės savo materialine gerove – labai svarbu nepriklausyti nuo nieko. Laisvą laiką skirkite sau, savo grožiui, sveikatai ir poilsiui.

Žuvys

Jūs jau seniai svajojote apie kitokį socialinį statusą. Tačiau ambicijos buvo užmigdytos tolimame kamputyje. Laikas jas pažadinti. Žvaigždžių išdėstymas itin tinkamas įgyvendinti seniems planams. Jei reikės patarimų – drąsiai kreipkitės į artimus žmones. Jie mielai ir nuoširdžiai patars ir dargi pasijus reikalingais. Na, o su mažai pažįstamais žmonėmis stenkitės neatvirauti. Juk dar negalima jais pasitikėti….

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.