Spalio 28 d. horoskopas: atsiremti galima tik į tai, kas priešinasi

AVINAS. Turbūt teks sukti galvą dėl reikalų, susijusių su alimentais, draudimu, vertybiniais popieriais. Aplinkiniams galite atrodyti priekabūs, nenuoseklūs, tarsi patys nežinotumėte, ko norite. Saugokitės traumų, ūmių sveikatos sutrikimų.
 
JAUTIS. Iš ryto prasidės jaunatis. Nerami diena. Visko gali nutikti. Galimi netikėti kontaktai su labai neprognozuojamais žmonėmis. Galbūt aiškinsitės teisinius kazusus. Jeigu jums knietės įvesti griežtą tvarką ar primesti savo valią, gali kilti nesusipratimų.
 
DVYNIAI. Tikėtina, kad užsiversite darbais, gausite naujų užsakymų. Galbūt kils pagundų pirkti brangius pirkinius, investuoti arba mėginti ką nors išpešti iš kitų. Verčiau venkite konfrontacijos, įtampos. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, sveikatai.
 
VĖŽYS. Galimi nauji netikėti kontaktai, pajamų šaltiniai. Būsite linkę žavėtis neracionaliais pasiūlymais bei projektais. Ypač saugokite nuo pavojų savo artimuosius ir vaikus.
 
LIŪTAS. Šiandieną jus gali užgriūti aibė keistų rūpesčių. Galima kebli situacija darbe arba asmeninių santykių srityje. Įmanomas atvejis, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų.
 
MERGELĖ. Jūsų aplinkoje atsiras tokių asmenų, kurie mėgins daryti įtaką jūsų sprendimams arba drumsti nusistovėjusią ramybę. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti arba pakeisti kryptį. Skubotas įsipareigojimas gali tapti nelengva našta.
 
SVARSTYKLĖS. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Galite susigundyti greita ir lengva nauda, kurią mėginsite pasiekti kitų sąskaita, naudodamiesi tarnybine padėtimi ar pan. Arba susidursite su taip besielgiančiais.
 
SKORPIONAS. Rytas gali būti kupinas destrukcijos ir pavojų. Kažkas gali strigti, nepasiteisinti kai kurios iliuzijos. Nusimato ir nevaldoma aistra, pavydo priepuolis. Stenkitės ramiai dirbti įprastus darbus, prisilaikydami saugumo taisyklių.
 
ŠAULYS. Tikėtina, kad kils netikėtų rūpesčių, susijusių su šeima, darbu. Galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų. Svarbu atskirti draugus nuo priešų. Saugokite reputaciją ir sveikatą.
 
OŽIARAGIS. Šiandien pasitaikys įtampos ir išbandymų. Kažkuris iš bendradarbių ar draugų gali apvilti svarbiame reikale, ir tai žada nuostolius arba žalą reputacijai. Dėl nepakankamo atsargumo gali nukentėti ir artimas žmogus.
 
VANDENIS. Nesitikėkite, kad išsisuksite nuo prisiimto įsipareigojimo arba atsakomybės už savo padarytas klaidas. Daugiau dėmesio skirkite profesiniams reikalams, nes dėl aplaidumo gali kilti avarinė situacija. Saugokitės traumų, konfliktinių situacijų.
 
ŽUVYS. Turbūt atsiras norinčių jumis pasinaudoti arba išstumti iš užimamų pozicijų. Kažkas gali sutrikdyti jus keistu, netikėtu pasiūlymu. Tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte ir išvengtumėte problemų.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.