Spalio 29 d. horoskopas: neskubėk teisti, skubėk suprasti

AVINAS. Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Palanku sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus.
 
JAUTIS. Įdomūs dalykai nusimato santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais bei konkurentais. Su kažkuo iš jų galite susieti savo likimą, net jei to dar nesuvokiate.
 
DVYNIAI. Per draugus, giminaičius ar kolegas galima ir nauda, ir malonumai. Galbūt jie padės kažko išmokti, įsigyti tinkamą prekę, tarpininkaus aktualiame reikale.
 
VĖŽYS. Rasite puikų būdą, kaip išspręsti aktualią problemą ir gauti naudos. Turėsite galimybių viską suimti į savo rankas. Galbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo arba dabar yra jums reikalingas.
 
LIŪTAS. Šiandien šauniai praleisite laiką, jeigu daug bendrausite su šeima, mylimais žmonėmis, vaikais. Kartu kurdami jaukumą, komfortą, pasijusite artimesni, svarbesni vieni kitiems.
 
MERGELĖ. Tai, ką slapta galėjote įtarti, ką girdėjote užuominose, šiandien gali būti pasakyta aiškiai ir nedviprasmiškai. Arba ne taip tiesmukai, bet su artimų žmonių pagalba išsiaiškinsite, kas, kaip ir dėl ko.
 
SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite gana praktiški ir dalykiški, nesunkiai tvarkysite ūkinius reikalus, vadovausite kolektyvui, būsite įžvalgūs derybose ir pasirašant sutartis. Savo entuziazmu užkrėsite ir aplinkinius, o tai palengvins planų įgyvendinimą.
 
SKORPIONAS. Gali pasirodyti, kad esate kažkam labai reikalingi, svarbūs. Reikės suspėti ir nemažai padirbėti, ir pabendrauti. Tikriausiai sėkmingai tvarkysite reikalus, susijusius su verslu, finansais, technika, nuoma.
 
ŠAULYS. Šiandieną jums labiau seksis abstraktūs ir meniniai dalykai negu konkretūs ir praktiniai. Galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, tačiau tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir „šūvių į dešimtuką“. Skirkite laiko sielos reikmėms.
 
OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimų, išplėsti naudingų pažinčių ratą. Iš mėgstamos veiklos galimos pajamos. Galbūt domėsitės technikos atnaujinimu.
 
VANDENIS. Dalykiniai susitikimai siekiant aukštesnio posto, geresnio darbo ar naujų užsakymų bus gana rezultatyvūs. Galite pasiryžti rizikingam žingsniui. Tikrai pasiseks, jei „šuolis” bus pagal galimybes.
 
ŽUVYS. Turėsite daug darbo, kurio metu teks atkreipti didelį dėmesį į begalę smulkmenų. Neblogas metas, jeigu ketinate kurti ar plėsti verslą, ieškoti rėmėjų arba išvykti pasitobulinti į užsienį.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.