Spalio 30 d. horoskopas: kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų

AVINAS. Naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, susigrąžinti skolas ir pan. Šiandien galite tikėtis jums naudingų asmenų dėmesio.
 
JAUTIS. Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, išlaidų, nuostolių. Pravartu apsidrausti. Pasitarkite su reikalą gerai išmanančiais žmonėmis.
 
DVYNIAI. Nors turėsite daug darbo ir rūpesčių, tačiau kol kas nevertėtų nertis iš kailio. Sukaupkite vertingos informacijos, apgalvokite tolesnes perspektyvas, atidžiai susitvarkykite dokumentus, buhalterinius popierius.
 
VĖŽYS. Šiandien galite imtis iniciatyvos, jeigu norite kažką pradėti, pataisyti, patobulinti. Tačiau tik tuomet, jeigu jaučiate, kad užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti. Kitu atveju kol kas skirkite dėmesio sau, sveikatai, išvaizdai.
 
LIŪTAS. Šiandien bus įmanoma pataisyti meilės santykius, įnešti spalvų į asmeninį gyvenimą. Tik venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite per daug pinigų abejotiniems malonumams.
 
MERGELĖ. Labiausiai jums rūpės namai, šeima, savarankiškas ūkis, todėl vis galvosite apie tai, planuosite. Pasitarkite su artimu žmogumi dėl pirkinių, dizaino, pasistenkite neprimesti jiems savo valios ir nuomonės, įsiklausykite.
 
SVARSTYKLĖS. Šiandieniniai pasikalbėjimai su kolegomis, kaimynais, bendramoksliais, giminaičiais bus naudingi, nes jie bus linkę pasidalinti labai jums aktualia informacija. Tikėtinos naujienos, susijusios su kelione, mokslu ar darbu.
 
SKORPIONAS. Labai rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatę kai ką įsigyti arba parduoti. Neblogas metas derėtis, apsižiūrėti, kas ir kaip naudingiau, geriau. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo ar pan.
 
ŠAULYS. Pasižymėsite sumanumu, kūrybingumu. Tikriausiai seksis ginti ir stiprinti turtines pozicijas. Visgi nenorėkite per daug, kad neatsidurtumėte prie „suskilusios geldos“.
 
OŽIARAGIS. Būsite emociškai lengvai pažeidžiami. Keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos gali įnešti sumaišties į asmeninius santykius. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų – tegul išsisklaido migla ir išryškėja, kaip yra iš tikrųjų.
 
VANDENIS. Šiandien malonu bus pabendrauti su draugais ir viskas klostysis išties neblogai, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl jų pastabų bei patarimų. Svarbu nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti.
 
ŽUVYS. Šiandien skubėsite atlikti kai kuriuos darbus. Regis, jausite tiesioginį arba netiesioginį spaudimą. Darbas išeis į naudą, nes praplės akiratį, pagilins kompetenciją. O jeigu užduotis atliksite atmestinai, netrukus teks taisyti spragas.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.