Spalio 31 d. horoskopas: verčiau būti giriama negu pačiam girtis

AVINAS. Galite gauti žinią iš toli arba labai domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Kai kuriomis naujienomis nepaprastai norėsis pasidalinti su kitais, galbūt net socialiniuose tinkluose. Jeigu galite, rinkitės patikimus pašnekovus.
 
JAUTIS. Diena bus gana įtempta. Regis, turėsite nenumatytų išlaidų arba reikalų su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais. Yra vilties, kad kažkokį svarbų reikalą su tarpininkų pagalba atliksite sėkmingai.
 
DVYNIAI. Šiandien puikiai seksis, jeigu mokate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę. Sulauksite daug dėmesio iš kitų žmonių. Tačiau nieko gero nesitikėkite, jei vengiate įsipareigojimų, nerodote nuoširdaus palankumo.
 
VĖŽYS. Šiandien gana išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Galbūt pasiryšite apsilankyti grožio salone, kirpykloje.
 
LIŪTAS. Savo pasiekimais, išryškėjusiomis savybėmis ar gabumais jus gali nustebinti vaikai arba mylimas žmogus. Tikriausiai ir jums seksis reikštis viešumoje, scenoje, organizuoti, mokyti.
 
MERGELĖ. Turėtų pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais šeiminiais reikalais. Tačiau iš artimų žmonių galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų emocinės, psichologinės problemos.
 
SVARSTYKLĖS. Nenuobodi diena. Daug įvykių, bendravimo. Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Turbūt sulauksite žinučių apie giminaičių, draugų sumanymus.
 
SKORPIONAS. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus bei siekti sutarimo, stabilumo. Intuicija padės atskirti grūdus nuo pelų. Galbūt gausite vertingą dovaną arba naudingą patarimą.
 
ŠAULYS. Šiandien galite aptarti svarbius reikalus, išgirsti svarių idėjų, pasiūlymų, o gera nuovoka, vaizduotė jums leis išplėtoti bet kokią mintį. Galite prisiimti naują įsipareigojimą.
 
OŽIARAGIS. Šiandien nenuobodžiausite, jeigu užsiimate menu, labdara, mistine arba gydymo veikla. Svarbu visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką.
 
VANDENIS. Būsite nusiteikę demonstruoti iškalbos dovaną, politikuoti, ieškoti bendraminčių. Situacija atrodys palanki, jausitės išgirsti, įvertinti. Visgi neskubėkite atvirauti su bet kuo.
 
ŽUVYS. Tikėtinas reikšmingas susitikimas, galbūt dalykinis vizitas, pokalbis. Tai gali suteikti peno apmąstymams, ypač jeigu pasvajojate apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.