10 stereotipų apie moteris, kurie turi būti sulaužyti

10 stereotipų apie moteris, kurie turi būti sulaužyti

Lyčių diskriminacija yra viena iš didesnių problemų pasaulyje. Tai dažnai priklauso nuo kultūros ir papročių įvairiuose pasaulio kampeliuose, tačiau tai stabdo bet kokį pasaulio progresą. Nesvarbu, esi vyras ar moteris, skirtumas yra tik biologinis ir visi turėtų būti priimami vienodai. Be abejonės, tai didelis akmuo į moterų daržą, tačiau sutikime, kad toks ir yra pasaulis. Visi siekiame lygybės tad susitaikykime su pasekmėmis. Štai yra keli stereotipai apie moteris.

Stereotipas 1: Moterys neapgaudinėja

Yra moterų, kurios visą gyvenimą lieka ištikimos savo partneriams ir yra moterų, kurios to nedaro. Tiesiog kvaila manyti, kad žmogus yra ištikimas vien todėl, kad yra moteriškos lyties. Moterys irgi apgaudinėja.

Stereotipas 2: Moterys nenori sekso taip stipriai kaip vyrai

Moterys apie tai galvoja, nori ir mėgaujasi lygiai taip pat kaip vyrai. Ir tame nėra nieko blogo.

Stereotipas 3: Moterys nuolatos pliurpia

Tai yra vienas juokingiausių stereotipų. Ne visos moterys ieško priekabių ir tikrai nėra sunkaus būdo. Daugelis moterų yra supratingos, užtikrintos ir tikrai, ramaus būdo.

Stereotipas 4: Vyras moterims nėra lyg daiktas

Liūdna, kai žmonės kalba apie vyrus ir jų įpročius naudotis moterimis. Gaila, bet tie žmonės nemato fakto, kad moterys daro lygiai tą patį, vertindamos vyrą pagal išvaizdą ar jo banko sąskaitą. Tad nepamirškite, kad tai egzistuoja abiems pusėms.

Stereotipas 5: Moterys yra visada užguitosios

Dažnais moterys yra užgauliotojos. Žinoma, aplinkui yra nežmoniškai didelis skaičius vyrų, kurie yra valdingi ir be galo smerkiantys lygias teises, tačiau yra moterų, kurios nemažiau susižavėjusios patriarchine sistema. Nemažai jų siekia aukščiausių šalies pozicijų, o taip pat ir užima garbingą vietą šeimoje.

Stereotipas 6: Moterys silpnesnioji lytis

Ne, joms nereikia, kad jomis rūpintųsi vyrai. Jos labai laisvai gali ir pačios susitvarkyti. Nusinešti maišą ar netgi pasistatyti namą. Moterys tikrai nėra silpnesnioji lytis.

Stereotipas 7: Moterys visada ieško įsipareigojimų

Tikrai ne. Tai idėja, kurią pametėjo visuomenei kuriami ir rodomi filmai. Yra daug moterų, kurias domina tik paprastas bendravimas ,eiliniai pasimatymai, flirtas, o ilgalaikiai santykiai – nėra didžiausias interesas. Vienos nakties nuotykiai būdingi ne tik vyrams. Moterys tam pasirašo taip pat lengvai. Tad, vyrai, galite įkvėpti, ne kiekviena jumis susidomėjusi moteris reikalaus žiedo su deimantu.

Stereotipas 8: Moterys blogos vairuotojos

Įsitikinimas, kad lytis nulemia vairavimo įgūdžius yra klaidingas. Tai tas pats, kas manyti, kad vyrai niekada negalės skaniai gaminti. Tavo gabumus rodo ne lytis, o asmenybė ir užsispyrimas. Priežastis, kodėl nuomonė, kad moterys yra prastos vairuotojos, yra tokia plati todėl, kad dauguma vyrų nenori pripažinti fakto, kad moterys už juos vairuoja geriau, ir todėl viską grindžia įvykusiais blogais pavyzdžiais.

Stereotipas 9: Moterys yra šeimos žmonės

Manoma, kad atėjus laikui, kiekviena moteris norės mesti darbą ir pradės kurti šeimą. Tai netiesa. Nevisos moterys augo svajodamos, kad užaugusios bus motinos ir namų šeimininkės. Yra moterys, kurios nori kažką sukurti iš savo gyvenimo ir tikrai neišmainys savo svajonių į šeimyninį gyvenimą. Egzistuoja moterys, kurios niekada nenori ištekėti ir turėti vaikų.

Stereotipas 10: Moterys visada yra aukos

Moterys taip pat yra ir nusikaltėlės. Nusikalsta dažnai vyrai, tačiau moterys – ne ką geresnės. Dažnai šalyse pasitaiko lengvinamųjų nuostatų moterims, padariusioms nusikaltimus. Būtent tai jų nesulaiko nuo kriminalinės veiklos. Patikėkite, apiplėšimai, reketai, smurtas ir kiti nusikaltimai yra įvykdomi ir moterų. Nusikaltimas neturi lyties, lygiai taip pat ir teisingumas. Vienodos sąlygos visiems.

Šaltinis: mensxp
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.