Energetiniai vampyrai: kaip juos pažinti ir kaip kovoti su jais?

Energetiniai vampyrai: kaip juos pažinti ir kaip kovoti su jais?

Atrodo, žmogus šaunus, įkvepiantis, charizmatiškas ir mus kažkuo traukia, tačiau pabendravę su juo ilgiau, pasijaučiame pavargę, praradę jėgas ir nuotaiką. Taip, tikriausiai susidūrėte su energetiniu vampyru. Ir aplink mus tokių žmonių yra šimtai!

Tačiau kaip galime apsisaugoti nuo peršalimo, taip galime ir apsisaugoti ir nuo tokių žmonių. Visų pirma, kad kovoti su priešu, Jums reikės pažinti energetinį vampyrą.

Kuo išsiskiria energetiniai vampyrai?

1. Labai akivaizdus ir dažniausiai žmonių vampyrų turimas bruožas – tai nuolatinis pasakojimas apie įvairias nesėkmes bei nemalonumus. Jie tokius neigiamus dalykus gali pasakoti tiek apie save, tiek apie aplinkinius. Netgi apie jus pačius! Smogdami tokiomis frazėmis kaip „Na, bet tu ir nelaimingas žmogus“… Arba „Na, bet tau ir nepasisekė!” Tačiau atjautos šiuose jų žodžiuose nė su žiburiu nerasi. Jie mėgsta atrasti neigiamas jūsų savybes ir pabrėžti tai, o ypatingai – girdint kitiems, nes tuomet esate dar labiau pažeidžiamas.

2. Dažnai jie klaus jūsų įvairių patarimų, tačiau niekuomet jais taip ir nepasinaudos. Sakysite, koks viso šio cirko tikslas? Labai paprastas – ištraukti iš jūsų kuo daugiau energijos. Ieškodami problemos sprendimo energetiniam vampyrui jūs mąstysite, laužysite galvą, ieškosite įvairių priemonių kaip būtų galima padėti, taip eikvodami savo laiką, energiją, kuri visa persiduos šiam vampyrui. (P.S. Jokiu būdu netapkite paranojiški ir nenustokite padėti žmonėms, kuriems jūsų pagalbos iš tiesų reikia!)

3. Darbe jūsų kolegai pasisekė. Jis aktyviai ruošėsi pristatymui, laimėjo ir keliaus į komandiruotę į užsienio šalį. Aplinkui šurmuliuoja ir džiaugiasi žmonės, tačiau pamatote vieną kitą personą, sėdinčius be šypsenos (ar su kreiva pagiežinga šypsenėle) ir nė žodžio netariančius apie kolegos sėkmę. Taip! Energetiniai vampyrai yra be galo pavydūs žmonės ir nemoka džiaugtis kitų sėkme. Jie to nesugeba padaryti net nenuoširdžiai, nes viską išduoda kūno kalba, balsas ir mimikos.

4. Energetiniai vampyrai taip pat išsiskiria pomėgiu apkalbinėti aplinkinius. Tačiau jei jie su jumis apkalbėjo asmenį X (o jūs, galbūt, nenorėdami veltis į gilesnius pokalbius tiesiog linkčiojote galva ir taip pritardami vampyrui siuntėte jam taip reikiamą energiją), greičiausiai, po kiek laiko jie sėdėdami su asmeniu X, kaip reikiant drabstysis purvais apie jus. Energetiniai vampyrai neturi draugų. Jie mėgsta intrigas, paskalas, ir skleidžia tai visur ir visada.

Čia paminėti vieni svarbiausių energetinių vampyrų bruožų, tačiau energetinis vampyras visada išsiskirs nuolatine savo bloga nuotaika, visuomet piktdžiugiškai kalbės apie aplinkinius, skųsis ir dejuos.. Turbūt būtų galima vardinti ir vardinti, tačiau apibendrintai tokį žmogų galėtume pavadinti piktu, nelaimingu ir pavydžiu.

O kaip nuo jų apsiginti? Visų pirma, pasitikėkite savimi. Jei jums nepasisekė, o kas nors tai vis primena, dar nereiškia, kad esate prastesnis. Geriausias atsakymas tokiam žmogui: „Taip, šį kartą man nepasisekė, tačiau manęs laukia dviguba sėkmė!” Ir visai nesvarbu, kad galbūt bijote to kito karto, kai vėl teks išbandyti savo jėgas, tačiau parodykite vampyrui, kad nesėkmės jūs nebijote.

Pamirškite visus asmeniškumus. Kuo mažiau energetinis vampyras žinos apie jus, tuo sunkiau jam bus prieiti prie jūsų. Beje, pastebėkite kaip tokie žmonės susinervina, kai nesileidžiate su jais į atviresnius pokalbius!

Tokie žmonės nekenčia, kai jiems yra pasakomas tvirtas ne. Todėl jei nuolankiai sutikdavote su jo siūlomomis idėjomis, dabar pats laikas išmokti pasakyti ne ir nebeleisti, kad jumis manipuliuotų.

Pasakę ne, žmonės dažnai jaučia kaltės jausmą. Šį jausmą, bendraujant su vampyrais, taip pat teks pamiršti. Drąsiai nutraukite bendravimą su tokiu žmogumi, nesileiskite į jo kurpiamas intrigas ir netikusias avantiūras. Jūs – laisvas žmogus!

Energetinių vampyrų aplink tikrai daug ir kovoti su jais nebus lengva, tačiau vadovaudamiesi aukščiau pateiktomis instrukcijomis pamažu atskirsite, kurie iš jus supančių žmonių yra energetiniai vampyrai, o su kuriais neverta nutraukti bendravimo. Pamatysite, nustoję bendrauti su šiais energijos siurbikais, jausitės žymiai geriau.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.