Ginekologo kabinetas: apie ką galvoja moterys?

Norint išlikti sveika, apsilankymai pas moterų daktarus yra tiesiog būtini. Bet juk suprantame, jog būtina – nelygu smagu. „Aš tikrai nenoriu čia būti“ kartą pagalvojau aš, eidama koridoriumi link ginekologo kabineto. Dalinamės su jumis dažniausiomis moterų mintimis prieš, per ir po susitikimo su ginekologu. Manau, kad kai kur atpažinsite save.

1. Šiam laukiamajam reikia pertvarkymo.

Kai ant staliuko guli tik žurnalai apie motinystę ir namų remontą, atrodo, kad įstrigai laike. Kelinti dabar metai? Mes, čia sėdinčios moterys, neužilgo nusirengsime nuogai ir turėsime neatpažintą objektą sau tarp kojų, tad tikrai nesupyktume, jeigu laukiamajame būtų patogesnės kėdės ar bent skanių ledinukų indas. Mes to nusipelnėme.

2. Niekad nejaučiau tokio šalčio ir pažeidžiamumo (na, nebent pernai).

Tas momentas, kuomet visiškai nuoga stovi daktaro kabinete, atrodo, kad trunka amžinybę. Esi visiškai tokia, kokia esi, ir niekas to nepakeis (nebent esi plastikos chirurgo kabinete). Beje, gal galėtumėte kabinete laikyti 30 laipsnių temperatūrą? Juk mes čia visiškai nuogos…

3. Nekišk to daikto artyn.

Vienas žvilgsnis į ginekologo įrankius ir visas kūnas nueis pagaugais. Laukiant ir besižvalgant aplink – tik dar pabloginsi situaciją. Kiek įvairių paskirčių tam vienam įrankiui jau sugalvojai?

4. Kam tiek daug klausimų?

Kada buvo tavo paskutinės menstruacijos? Kiek alkoholio išgeri per savaitę? Ar rūkai? Kiek partnerių turėjai pernai? Kiek medžių nukirstų medkirtys, jeigu medkirtys dabar eitų kirsti medžių? Tai lyg velnioniška išpažintis…

5. Prašau, nenustok kalbėti, kol padarysi tai, ką reikia…

Mums nesvarbu, mes galime kalbėti apie savo šeimą, darbą, gyvūnus ar net seksualinį gyvenimą, bet verčiau to nedarytume, kai ginekologas sukišęs savo įrankius ir žibintuvėlį naršo mūsų genitalijas. Vienintelė komunikacija, kurios dabar norisi, tai ginekologo žodžių apie tai, kad greitai viskas baigsis. Tik nenustok kalbėti.

6. Koks ten kvapas?

Pripažink: juk žinai, kad ginekologai turbūt turi išvystytą imunitetą visiems moteriškiems kvapams, tad jų tai tikrai netrikdo, bet… juk vis tiek norisi būti gaivia ir švaria, tiesa? Prauseisi duše prieš susitikimą? Puiku! Bet nenustebk, juk visko gali atsitikti pakeliui.

7. Prisiekiu, vėl, namuose tirti savo krūtis.

Kai daktaras pradeda čiupinėti moters krūtis, ši staiga prisimena, kad to ją mokė jau vidurinėje mokykloje. Dabar jau turėtų moteris žinoti kiekvieną savo apgamą, guzelį ar randelį ant savo krūtinės, bet… deja. Būtent tuomet ji prisiekia sau tyrinėti savo krūtis bent kartą per savaitę. Ar tęsi savo pažadą? Čia jau kiekvienos iš mūsų reikalas.

8. Kur man nusišlapinti tyrimams?

Daktarai, kurie savo kabinete neturi tualeto, turėtų tuo susirūpinti. Moterims eiti per visą koridorių iki tualeto ir vėliau nešti savo šlapimą grįžtant atgal – tiesiog NEMALONU IR NEPATOGU. Jūs rimtai???

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.