Gyvenimas: ČIA ir DABAR

Gyvenimas: ČIA ir DABAR

Dažnai mes save graužiame dėl praeities klaidų ir bijome ateities. Laikas eina, o mes taip retai atsiduriame ČIA.

Gailimės, kad nesimokėme egzaminui, prisivalgėme prieš miegą, nenuėjome anksti miegoti, įskaudinome artimą žmogų. Žadame sau, kad rytoj taip nebedarysime, nebekartosime savų klaidų. Žodžiu, atsikelsime visi šaunūs žmonės. Tokie šaunūs, kokių reta šiam pasauly.

Bet ir čia nubudus, koją kiša blogas oras, bloga savijauta ar galiausiai tiesiog neturime nuotaikos. Tačiau vieną dalyką, kuris ranka pasiekiamas kiekvienam iš mūsų, kurį kiekvienas turime ir, kuris išspręstų didžiąją dalį mūsų problemų, mes turime. Tai DABARTIS. Momentas, kuris iš tiesų egzistuoja, kuris alsuoja mums kiekvieną akimirką į pakaušį savo tikrumu, savo neišvengiamumu.

Nors dabar gyvenimas mus ir verčia planuoti, taip pabėgant nuo dabarties momento, bet privalu išmokti dirbti su savo sąmoningumu ir gebėjimu būti ČIA ir DABAR.

Jokiu būdu nereikia iš savęs atimti svajonių, nes svajonės, tai mūsų tikslai, troškimai ir norai. Žmogus be viso to būtų tuščias. Bet kodėl gi svajonių nesiimti įgyvendinti dabar? Kodėl važiuojant ar einant į darbus, mokslus, parduotuvę mums galvoje nepradėjus dėlioti minčių, jas formuluoti maždaug taip: „Ką dabar turėčiau padaryti, kad pagaliau galėčiau….“ Užbaikite patys. Pasaulyje stebuklų būna, tačiau niekas per naktį neįpūs žinių egzaminui ar į taupyklę stebuklingai neįmes pinigų, taip reikalingų būsimoms atostogoms. Ryte nesijausime žvalūs, jei šiandien bus tas „paskutinis vakaras“, kai dar iki išnaktų pažiūrėsim mėgstamo serialo seriją.

Visi puikiai žinome, kad rezultatų be darbo nebūna. Žmonės sako, kad netiki stebuklais, tačiau jų tikisi vien dėl to, kad „rytoj bus viskas kitaip, o šiandien dar galima nieko nedaryti“. Ne. Rytojus neegzistuoja. Mes nežinom ar rytojus išauš toks palankus, kokio mums reikėtų. Mes nežinome ar apskritai rytojus išauš. Žinome tik tiek, kad DABAR yra pats tinkamiausias laikas.

Todėl kiekvieno iš mūsų žodynuose turi atsirasti 2 žodžiai, kurie lydėtų mus kasdien. Tai ČIA ir DABAR. Nepamirškite to ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.