Kodėl negalima būti nuolat užsiėmusia?

Kodėl negalima būti nuolat užsiėmusia?

Kasdien patiri stresą, nuovargį, baimę? „Išlik rami“ – kasdienė Tavo mantra? Nuolat jautiesi „perdegusi“ ir nesupranti kur dingsta laikas? Šiais laikais dažnas pasimeta, ir tai, kad sakoma jog „būti užsiėmusia geriau nei nedaryti nieko“ – nei kiek nepadeda.

Taigi, jei Tave vadina „Barbe devyndarbe“ arba „Bite – darbininke“, o Tu ieškai būdų kaip atsipalaiduoti ir nustoti lėkti – pasinaudok mūsų patarimais.

  1. Gana vaidinti suaugusią

Taip, perskaitei teisingai. Leisk Tavo viduje gyvenančiam vaikui ištrūkti dažniau, o pergyvenk – rečiau. Na, nuoširdžiai, negi gyvenime būtinai viskas turi būti šitaip rimta? Kitąsyk, kai jausi pyktį, baimę – sustok ir paklausk savęs: ką darytum, jei Tau būtų 4-eri? Leisk sau pauostyti rožes, suktis aplink savo ašį, numigti ar palepinti save blizgučiais. Nes kartais vienintelis būdas su viskuo susitvarkyti (ir ypatingai su stresu) – yra parodant gyvenimui liežuvį.

  1. Įsitrauk į knygą

Ir aš neturiu omenyje, kad paklausyk garsinės knygos kol tvarkysi milijoną kitų reikalų. Atsisėsk ir stačia galva panirk į fantazijų pasaulį. Skaitymas nutildys pašalines mintis, chaosas liks kažkur toli, o realybė bent trumpam pakis. Nori dar geresnio patarimo? Pasiimk knygą ir skaityk putų pilnoje vonioje.

  1. Atidėk visus darbus, kai jau laikas eiti miegoti

Prisipažinsiu, kai ateina skubus el. laiškas, nesvarbu kiek valandų, aš paknopstom lekiu prie kompiuterio. Tačiau lova – tikrai ne ta vieta, kurioje turėtum dirbti. Lovoje reikia klausytis lopšinių, sekti pasakas, užuosti levandas, kutentis ar laukti kol įsigers veido kaukė. Beje, tyrimais nustatyta, kad elektroniniai prietaisai lovoje kenkia sveikatai. Taigi vos ištiesusi kojas – išjunk juos. Užmigsi kur kas greičiau, o miegas bus kur kas kokybiškesnis. Maža to – nubusi daug labiau pailsėjusi.

  1. Pamiršk nuolatines socialinių tinklų patikras

Jei manai, kad Instagramas ar Facebookas padės susirasti mitybos planą, motyvaciją ar antrą pusę – labai apsirinki. Maža to – patiktukai ir širdelės virtualioje erdvėje tikrų emocijų nesukelia. Geriau juokis ir mylėk čia ir dabar. Realybėje. Skirk laiko susitikimams su žmonėmis, pažintims (realioms) – nustebsi kaip jie visi Tave įkvėps, kiek daug naujo patirsi ir išmoksi. Ir nepamiršk – ne kiekviena Tavo gyvenimo akimirka turi būti viešinama soc. tinkluose.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.