10 sveikų užkandžių idėjų. I dalis

10 sveikų užkandžių idėjų. I dalis

Dažnai dirbant prie kompiuterio, žiūrint filmą ar skaitant knygą norisi užkandžiauti. Šis įprotis nebus geras, jei užkandžiausime bet ką ir bet kokiais kiekiais. Tačiau pasirinkamus tinkamus užkandžius, užkandžiavimą galime paversti ne tik maloniu, tačiau ir sveiku ritualu.

Kodėl dažnai pasirenkame nesveikus ir nenaudingus užkandžius? Nes nereikia daug galvoti, o ir skanūs jie labai!

Pateikiame jums sveikų užkandžių idėjas. Skanaus!

1. Obuolių „nachos“

Jums reikės supjaustyti obuolį plonomis skiltelėmis. Į dubenėlį įdėkite keletą valgomųjų šaukštų riešutų sviesto ir užpilkite jį pienu (siūlome naudoti migdolų pieną) ir išmaišykite. Turite gauti gan skystą masę. Paragaukite, jei trūksta saldumo, įberkite šiek tiek kokoso drožlių ar saldiklio.

Obuolio skilteles išdėliokite lėkštėje ir apipilkite gauta mase. Jei esate tikri smaližiai – viską apibarstykite šokolado drožlėmis.

2. Sojos jogurto saldainiukai.

Ant kepimo skardos mažais kiekiais paskirstykite sojos jogurtą (taip lyg darytumėte orinius sausainukus). Ir tuomet įkiškite keletai valandų į šaldymo kamerą. Vuolia! Jūsų užkandis paruoštas.

3. Daržovių užkandis.

Susmulkinkite pertražoles. Į indelį įdėkite neriebaus majonezo, suberkite petražoles ir užpilkite migdolų pienu (taip pat galite naudoti ir kitokį), įberkite savo mėgiamų prieskonių ir išmaišykite.

Štai ir puikus padažas, kuriame galite mirkyti savo mėgiamoas daržoves ir užkandžiauti.

4. Moliūgų užkandis.

Dubenėlyje sumaišykite: avižų dribsnius, speltos miltus, riešutų sviestą ir moliūgų tyrę. Skoniui paaštrinti galite įberti cinamono, tarkuoto imbiero ar muskato. Galiausiai įpilkite skysto saldiklio ir viską sumaišykite. Nepadauginkite saldiklio, masė turi būti tinkama rutuliukams gaminti.

Darykite iš gautos masės rutuliukus ir mėgaukitės.

5. Super paprastas vynuogių užkandis.

Tiesiog paimkite vynuoges ir jas užšaldykite. Labai paprasta, tačiau labai skanu, kai norisi „kažko saldaus“.

Skanaus! Antroje dalyje jūsų laukia dar nuostabesni sveikų užkandžių receptai!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.