10 sveikų užkandžių idėjų. II dalis

10 sveikų užkandžių idėjų. II dalis

Tamsai vis labiau primenant, kad jau ruduo, ir tuo pačiu suprantant, kad dabar tikriausiai vienas didžiausių malonumų yra namuose susisukus į pledą žiūrėti filmus ar skaityti, nori nenori pradedi sukti galvą: o kuo užkandžiauti, kad pavasarį nebūčiau panaši į po žiemos miego prabudusią mešką?

Kad netaptume meškomis, o savijauta būtų puiki, pateikiame dar 5 sveikų užkandžių idėjas. Pasimėgaukite!

1. Keptų bananų užkandis.

Supjaustykite bananą grežinėliais ir ant mažos ugnies apkepinkite kokosų aliejuje. Bananui vis dar kepant, apibarstykite jį cinamonu ir jei turite po rank air mėgstate saldžiau – kokosų cukrumi.

Sveika ir skanu!

2. Keptos saldžios bulvės.

Pirmiausia supjaustykite saldžiąsias bulves šiaudeliais. Sudėkite jas į keptuvę, apibarstykite savo mėgiamais prieskoniais ir apšlakstykite aliejumi ir kepkite! Patikėkite, labai skanu. Jei norite daugiau skonio, pasigaminkite I šio straipsnio dalyje jums jau siūlytą majonezo padažą.

3. Vaisių ledinukai.

Šiam užkandžiui galite naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas uogas. Pasirinkite savo mėgstamas uogas, suberkite jas į dubenį ir užpilkite migdolų pienu, pasaldinkite kokosų cukrumi. Viską sutrinkite ir supilkite į formeles, skirtas naminiams ledams pasigaminti. Užšaldykite ir po keletos valandų jau mėgausitės nuostabaus skonio ledinukais!

4. Avinžirnių užkandis.

Avinžirnius nuplaukite ir atsargiai nusausinkite (tam puikiai tiks rankšluostis). Ir čia gali pasireikšti jūsų fantazija. Priklausomai nuo to, kokio užkandžio norite – saldaus ar sūraus, naudokite atitinkamus prieskonius. Druską, pipirus, kmynus, česnakinę druską, saldiklį, cinamoną, muskatą.. Turite begales pasirinkimų patenkinti savo alkį. Pakepinkite juos orkaitėje, kad lengvai apskrustų ir galėsitės mėgautis traškiu užkandžiu.

5. Sumuštiniai su avokadu.

Greita, paprasta ir skanu. Jums reikės jūsų mėgstamų trapučių, duonelės ar krekerių. Užtepkite juos sutrintu avokadu, užliekite šiek tiek citrinos sulčių ir vuolia! Skoniui pastiprinti galite užberti šiek tiek druskos ar pipirų.

Meskite šalin bulvių traškučius ir skubėkite į virtuvę pasigaminti šių nuostabių ir sveikų užkandžių!

10 sveikų užkandžių idėjų. II dalis

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.