10 dalykų, kuriuos kiekviena mergina-vadovė turi turėti savo spintoje

10 dalykų, kuriuos kiekviena mergina-vadovė turi turėti savo spintoje

Esi moteris. Esi vadovė. Tau puikiai sekasi valdyti įmonę. Tačiau tikrai negali rengtis paprastai. Tavo garderobas privalo atspindėti Tave, net ir kaip vadovę.

Tu turi mėgautis savo rūbais, Tau jie privalo patikti. Todėl ir rašau šį straipsnį, kad atrodytum ir jaustumei pritrenkiamai gražia ir stilinga, profesionalia ir sėkminga vadove. Štai 10 patarimų apie merginos-vadovės garderobą!

 1. Kostiumas

Kiekviena savimi besididžiuojanti moteriškosios lyties vadovė tiesiog privalo savo spintoje turėti dvieilį švarko ir kelnių kostiumėlį. Nesvarbu ar abu drabužius dėvėsite kartu ar atskirai – gerai nugulęs kostiumas ne tik pabrėš profesionalumą, bet ir moteriškumą. Taigi pirmyn į parduotuves – nusipirk savo dydžio, puikiai tinkantį neutralių (pilkos, tamsiai mėlynos ar juodos)spalvų kostiumą, kuris derės prie bet kokios spalvos marškinių ar batelių.

 1. Marškiniai

Kadangi esi mergina, užimanti vadovaujamas pareigas, greičiausiai jau turi bent kelis nuobodaus pasiuvimo marškinius. Ir leiskite atspėsiu – šviesiai mėlynos arba baltos spalvos. Išmesk juos, padaryk paslauga ir sau, ir marškiniams.  Marškiniai – Tavo geriausi draugai ne tik dėl to, kad juos dėvėdama atrodysi profesionaliai, bet ir dėl to, kad puikiai tiks prie kostiuminių kelnių ir aukštakulnių batelių.

Tiesą pasakius, marškinius gali rinktis bet kokios Tavo širdžiai ir akims mielos spalvos, bet kokio stiliaus (svarbu, kad neatidengtų per daug to, ko nereikia).

 1. Suknelės

Taip, Tu privalai turėti suknelių. Tačiau ir čia galima įnešti savitumo. Atsikratyk tos paprastos juodos suknelės, suknelės – megztinio ar bet kurios kitos nuobodžios ir niekuo neišsiskiriančios medžiagos skiautės, kurią vadini suknele. Iškeisk jas į ką nors smagesnio. Per liemenį surišamos suknelės – puikus pasirinkimas: gerai atrodo praktiškai ant bet kokios figūros.

 1. Stilingi apatiniai

Gali nuskambėti keistai, bet patikėk manimi, Tu tiesiog privalai turėti bent kelis apatinių komplektukus – stilingus, gražius, derančius apatinius ir liemenėlę.

Nežinau kaip Tu, bet aš, kai dėviu tikrai gražius apatinius, jaučiuosi tikrai svarbia persona, labiau savimi pasitikiu ir kontroliuoju. Išmėgink ir Tu šį triuką – jei dar neturi, įsigyk bent vieną tikrai gerų ir gražių apatinių paslaptį. Galiu garantuoti – pajusi pokytį.

 1. Pieštuko formos sijonas

Kalbant apie apatinės kūno dalies aprangą – pieštuko formos sijonas yra pagrindų pagrundas ir tokį apskritai turėtų turėti kiekviena mergina. Šis drabužis ne tik suteikia profesionalės įvaizdį, bet ir… bet kuris užpakaliukas su tokiu atrodo fantastiškai.

Maža to, gali jį derinti praktiškai su bet kuriuo drabužiu šiame sąraše, gali rinktis ryškias spalvas – dėvėti kobalto, mėlynos, raudonos ir netgi paprasto ir neutralios juodos spalvų sijoną. Tik vienintelis prašymas – pasirinkusi juodą, įnešk gyvumo ir spalvų kitomis garderobo dalimis.

 1. Paltukas

Manau tai – savaime aišku, Tačiau visvien įmetu į šį sąrašą ir paltuką. Mažas kas.

Paltukai yra šilti, tačiau atrodo profesionaliai ir tinka bet kuriai moteriai. Dėvėk juodos, smėlio ar bet kurios kitos neutralios spalvos paltuką – jis puikiai derės su bet kuriais Tavo drabužiais.

 1. Aukštakulniai

Laikas pakalbėti apie aksesuarus. Kiekviena save gerbianti vadovė turi turėti daugiau nei vieną porą aukštakulnių, O visų savarbiausia – juodus. Juoda spalva tinka prie visko ir atrodo tiesiog tobulai (kai kalba eina apie batus).

Tačiau tai ginkdie nereiškia, kad negali pasilinksminti ir rinkdamasi avalynę. Kai jau turėsi juodus, įsigyk raštuotus ar bet kurios kitos spalvos batelius.

 1. Tiesiapadžiai

Kai jau turėsi aukštakulnius – įsigyk ir tiesiapadžius batelius. Tačiau, kaip žinia, tokie batai tinka ne kiekvienai vadovei.

Tačiau mirk-griūk, turi išmėginti pritaikyti savo garderobe ir šį aksesuarą. Įsigyk juodus, bet nepamiršk ir kitų spalvų – atrodysi stilingai ir neįprastai.

 1. Rankinukai

Rankinukai… Tau reikia kažko elegantiško, kas derės prie visko, kas jau yra šiame sąraše.

 1. Išraiškingi kaklo papuošalai

Kiekviena moteris-vadovė privalo turėti išraiškingų kaklo papuošalų. Man asmeniškai labiausiai patinka perlų karoliai – juk klasika nemiršta. Tačiau jeigu nori kažko smagesnio – rinkis masyvius, išskirtinius kaklo papuošalus, kurie tik Tau bus prie širdies.  Tik atmink, kad geriausia rinktis kuo neutralesnių spalvų, kad nebūtų sudėtinga priderinti prie drabužių. Tiesa, vieno ar dviejų paieškok ir spalvingų, akį traukiančių – jie puikiai tiks prie neutralaus, oficialaus kostiumėlio.

 

1 komentaras
 1. Mano merginos-vadovės ikona yra Jessica iš serialo Suits. Ji turi tiek skirtingų drabužių, kurie pabrėžia ne tik jos išvaizdą, figūrą, bet ir asmenybės bruožus: tvirtumą, teisingumą, reiklumą, protingą griežtumą… Galėčiau vardinti ir vardinti. Man ji puikiai apibūdina, kaip turi atrodyti tikra koorporacijos vadovė. Vieną panašią suknelę, kokią vienoje Suits serijoje vilkėjo Jessica nusižiūrėjau: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/sukneles/cr/2428476. Tik pamačiusi iš kart užsisakiau. Dažniausiai lietuvės ofiso merginos tokių nevilki, nes jos gali pasirodyti per daug ekscentriškos, nors, mano galva, tokios suknelės nėra per daug iššaukiančios darbiniam įvaizdžiui biure. Jos kaip tik pabrėžia tiek išorinius tiek vidinius bruožus. Pati ją drąsiai nešioju ir sulaukiau begalės komplimentų. Tiek iš kolegių, tiek iš kolegų.

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.