5 klaidos, kurias darai pirkdama liemenėlę

5 klaidos, kurias darai pirkdama liemenėlę

Perki tų pačių išmatavimų liemenėles jau kelis metus? Greičiausiai jos Tau nebetinka. Australijos Viktorijos universiteto studija parodė, kad net 80-85% moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėlės. Tačiau yra vienas paprastas sprendimas: paprašyk konsultantės pagalbos, kai kitąsyk pirksi liemenėlę. Tai – visiškai nieko nekainuoja.

Tačiau, tikime, pravers ir mūsų patarimai. Dalinamės dažniausiai daromomis klaidomis, kai moterys perka liemenėlę.

Klaida #1 Laisvi kaušeliai

Laisvi rūbai per Kalėdas – tikras išsigelbėjimas, tačiau renkamtis liemenėlę ši taisyklė ginkdie negalioja. Jei viršuje yra tarpelis, pirmiausia pamėginkite susitrumpinti pertnešėles. Tačiau jei ir tai nepadės – Jums greičiausiai reikia dydžiu mažesnės liemenėlės. Kartais taip nutikti gali ir dėl pačios krūties formos, tokiu atveju rinkitės ne tokio uždaro tipo liemenuką, pavyzdžiui, balkonėtes.

Klaida #2 Per viršų lipanti krūtinė

Liemenėlė turėtų apgaubti ir prilaikyti visą krūtį, ir ji neturėtų lįsti nei per viršų, nei per apačią. Jei pasitaisius visą krūtį ji vistiek „išlipa“ – Jums reikia bent dydžiu didesnės liemenėlės. Kaip alternatyvą galite rinktis ir labai uždarą modelį.

Klaida #3 Nuolat krentančios petnešėlės

Jei sutrumpinote petnešėles, tačiau jos vistiek krenta – galbūt jo apimtis Jums per didelė. Taip gali nutikti dar ir dėl to, kad liemenėlė jau nusidėvėjo. Ji tampa mažiau elastinga po kiekvieno skalbimo. Jei šiuo metu negalite jos pakeisti kita – išmėginkite petnešėlių segtukus.

Klaida #4 Pakilęs „tiltelis“

Jei liemenėlės „tiltelis“, ta centrinė dalis, jungianti kaušelius, nepriglunda prie kūno, tai arba apimtis per didelį, arba kaušelis – per mažas.

Klaida #5 Persikreipęs užsegimas

Gale esantis užsegimas turėtų būti horizantalioje padėtyje. O jei visa galinė linija išsikraipiusi – liemenėlė arba per didelį, arba per maža. Tačiau prieš darydama išvadas, pamėginkite pareguliuoti petnešėlių ilgį – galbūt padės.

Šaltinis: Prevention

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.