Akmenėliai papuošaluose: raudona žara

Ar tu esi mergina, mėgstanti raudoną spalvą? Jei ieškai papuošalų, dabintų akmenėliais, skleidžiančiais šilumą, aistrą, energiją – turi labai daug pasirinkimų. Nuo ružavos iki ryškiai oranžinės. Raudoni akmenėliai atrodo stilingai ir nėra labai brangūs.

Rubinas

Raudona spalva yra asocijuojama su aistra, geismu ir meile. O rubinas – tiesiog raudonų akmenėlių simbolis. Rubinai būna įvairių atspalvių – nuo tamsiai raudonos iki ružavos. Kuo gilesnė spalva – tuo brangesnis pats akmuo. Įdomus faktas: rubinai moksliškai yra tokie patys akmenys kaip ir safyrai. Rubinas – tai liepos mėnesio akmuo.

Auskarai „Red“, 10 Eur (Jeaous.lt)

Raudonasis špinelis

Špineliai būna įvairių spalvų, o raudonasis ypač gerai žinomas dėl to, kad plika akimi jo neatskirsi nuo rubino. Istoriškai raudonasis špinelis dar buvo vadinamas rubino špineliu ar balas špineliu. O šiais laikais jis labai plačiai naudojamas kaip rubino pakaitalas.

Granatas

Granatas – viena iš šešių rūšių su panašiomis cheminėmis kompozicijomis. Granatai būna raudoni, žali, tamsiai rožiniai. Tačiau raudonasis – populiariausiais. Raudonasis granatas tai sausio mėnesio akmuo.

Ugninis opalas

Ugninis opalas yra raudonai oranžinės spalvos. Iš jo sklinda šiluma ir ugninga energija. Tačiau pats opalas yra labai trapus akmenėlis. Su juo reikia elgtis labai atsargiai. Tai – spalio mėnesio akmuo/

Galbūt ieškai švelnaus raudono spindesio, o gal unikalaus ryškaus papuošalo. Raudoni akmenėliai papuošalams suteikia daugybę įvaizdžių.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.