Apatiniai: kokias rūšis turi turėti kiekviena mergina?

Apatiniai: kokias rūšis turi turėti kiekviena mergina?

Vos tik įžengi į studentišką gyvenimą, prasideda visokie pokyčiai. Ne tik pasikeičia veiklos, bet ir spintos turinys. Prasidėjus šiam gyvenimo tarpui, pats laikas mesti lauk visus pigius apatinius, kuriuos pirkai „5 už 1 kainą” arba dar kitokius. Nesakau, kad jie yra blogi, bet jau esi didelė mergaitė, tad pats laikas nusipirkti rimtų ir gražių apatinių, kad vėliau nebūtų gėda jų parodyti. Štai kelios apatinių rūšys, kurios būtinai turi būti tavo apatinių stalčiuje.

1. „Močiutės apatiniai“ 

Gerai, neskubėk teisti, bet išklausyk. Visos turime tas „mylimas“ raudonosios jūros dienas, kai nesijaučiame patrauklios ir norime sėdėti namuose. Būtent šiai situacijai tinka „močiutės apatiniai“. Juk išorė turėtų atitikti tavo vidinę būseną, tiesa? Tik nesugalvok šių kelnaičių dėvėti išeidama į vakarėlį…

2. Stringai

Daug kam šis apatinių tipas nepatinka, tačiau jis labai praktiškas. Gal ir nesmagu jausti medžiagą, įstrigusią tarp užpakalio skruostų, tačiau užsidėjus aptemptą suknelę ar sijoną galėsi jaustis ramiai, nes tikrai išvengsi apatinių rėžių.

3. Mėnesinių apatiniai

Nesvarbu, ar tai „Močiutės apatiniai“, ar bet kokia kita apatinių pora, svarbiausia, turėti tokius savo stalčiuje. Tai turėtų būti tokie apatiniai, kurių nebijotum sugadinti. Blogiausia, kai tave Motina Gamta aplanko tada, kai dėvi mėgstamiausius apatinius. Na ir nusivylimas…

4. Įžūlios kelnaitės 

Nesvarbu, kad ir kokio stiliaus jie bebūtų, yra daug galimybių rasti įžūlius ir seksualius apatinius. Seksualumas siejasi su užpakaliuku, todėl šie apatiniai tiks labiausiai tomis dienomis, kai nori jaustis geidžiama. Nesvarbu, ar ruošiesi kur nors išeiti vakare, ar tiesiog eini į parduotuvę, šie apatiniai suteiks tau pasitikėjimo savimi.

5. Šortukai

Nuoširdžiai, geriausi apatiniai, kokius tik galima turėti. Jie ne tik super malonūs, patogūs, bet ir pilnai uždengia tavo apvalumus. Padaryk sau paslaugą ir nusipirk juos.

6. Juodos spalvos kelnaitės

Klasika visada yra privaloma, tad juodi apatiniai ne išimtis. Nesvarbu, kokį apatinių tipą pasirinksi, bent vienos juodos kelnaitės stalčiuje yra privalomos. Beje, jos visuomet derės prie visko, kas juoda.

7. Nėriniuotos kelnaitės

Laukia karštas pasimatymas? O gal nori jaustis seksualiai, kai išeini į klubą su draugėmis? Nėriniai. Visada nėriniai. Užplūsta keistas jausmas dėvint nėriniuotus apatinius, o nepamirškime dar ir to fakto, kad vaikinus jie veda iš proto…

8. Derančių apatinių komplektas 

Jeigu sakai, kad visada esi su derančiais apatiniais, greičiausiai meluoji arba esi super turtinga. Juk mes visos maišome, keičiame ir deriname kitų rūšių, spalvų apatinius, bet tas vienas derantis komplektas pateisina visus lūkesčius. Nežinau kaip tau, bet man derantys apatiniai suteikia gerą jausmą. Taip, tai kainuoja, bet save palepinti reikia.

9. Bikini

Dar viena klasika, kuri tinka kasdieniam nešiojimui. Atmink, kad klasika nebūtinai turi būti nuobodi. Visose parduotuvėse pilna mielų ir gražių bikini stiliaus apatinių, tad dairykis ir nepražiopsok.

10. Diržas su prisegimais kojinėms

Sutinku, tai turbūt keisčiausia rūšis, kurią turėtum turėti, (ir techniškai tai nėra apatiniai) bet jie puikiai tinka ekstremaliai seksualiam įvaizdžiui kurti. Jeigu nori išvesti vaikiną iš proto – žinai ką daryti.

11. Aukšto liemens apatiniai

Jeigu mėgsti vintažą ir nenori labai atvirauti, šis tipas kaip tik tau. Nėriniuoti aukšto liemens apatiniai suteiks klasikinį vintažinį stilių, o ir prilaikys išsišokantį pilvuką (tai tikrai nėra blogai). Jie tikrai tobuli.

12. Juokingų raštų apatiniai 

Smagūs ir juokingi apatiniai yra būtinybė. Ne visi turi būti tokie, bet bent keletą privalo. Ryte, išsitraukus vienus iš tokių apatinių, tikrai praskaidrinsi sau nuotaiką. O ypač jeigu pasirinksi tuos, su juokingomis frazėmis. 

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.