Drabužiai: kaip sukurti geriausią stilių?

Drabužiai: kaip sukurti geriausią stilių?

Žmogui, kad sukurtų apie save pirmąjį įspūdį, užtenka vos 30 sekundžių. Neprivalote būti mados ikona, tačiau prisiminkite, kad drabužiai atspindi žmogų.

Ne visi sugeba suderinti drabužius ar jų spalvas. Net jeigu man kas nors sumokėtų, nuoširdžiai, aš vis tiek negalėčiau to padaryti. Žinau tik vieną, kad drabužiai – puiki priemonė pakelti pasitikėjimą savimi, o taip pat ir didelė pagalba pirmajam įspūdžiui sudaryti.

Prisiminkite tas televizijos laidas, kuriose pižamas dėvinčios merginos transformuojamos į ledines gražuoles. Neįtikėtina, kaip pasikeičia žmogus!

Tam, kad jaustumės stilingos, o svarbiausia, jaustumėtės savimi, turime jums šiek tiek patarimų.

#1 Susikoncentruokite į savo geriausias savybes.

Stovėdamos prieš veidrodį negalvokite apie tai, kas jums nepatinka. Tam nėra laiko. Vietoj to, galvokite apie tai, kas jums patinka jumyse. Kai atrasite savo privalumus, juos išryškinkite tinkamais rūbais.

#2 Pažvelkite į savo mados idealus.

Kas jums yra asmeninis mados guru? Victoria Beckham? Gwen Stefani? O gal Kim Kardashian? Kad ir kas jums bepatiktų, semkitės įkvėpimo iš jų. Gal būtent jų stilius atitinka jūsų charakterį ir norus.

Žinoma, žvaigždžių garderobas bent 5 kartus brangesnis, tačiau visuomet galite rasti alternatyvų vietiniuose prekybos centruose.

#3 Supraskite savo figūrą.

Visuomet norėjau dėvėti kombinezoną. Na, bet ką aš galiu padaryti… Man jie tiesiog netinka.

Besirenkant drabužius svarbu suprasti, kokia yra jūsų figūra. Taip išvengsite pinigų švaistymo netinkamiems drabužiams, o ir sutaupysite vietos spintoje. Nesvarbu, esate kriaušė, obuoliukas, o gal tiesus pagaliukas – žinokite, kokius drabužius jums reikia rinktis.

#4 Nekreipkite dėmesio į dydžio etiketę.

Jeigu reikia pasiimti dydžiu didesnį rūbą – eikite ir pasiimkite. Svarbu ne dydžio etiketė, o tai, kaip drabužis atrodo ant jūsų kūno. Jeigu klaidžiojate tarp kelių dydžių, geriau visuomet rinkitės šiek tiek didesnį. Per didelį rūbą visuomet gali sutvarkyti gera siuvėja, o per mažą – vargu. Atmink, svarbu ne dydis, o bendras vaizdas.

#5 Investuok į gerą liemenėlę.

Moteriai reikalinga tokia liemenėlė, kuri atlieka savo paskirtį tinkamai. Gali dėvėti pačią gražiausią suknelę pasaulyje, bet jeigu dėvėsi tam nepritaikytą liemenėlę, sugadinsi visa įvaizdį. Liemenėlė – tai drabužis, kurį dėvime kasdien, todėl turėtume investuoti.

Prieš pirkdama palaidines ar sukneles, pagalvok apie savo turimas liemenėles.

#6 Kai dvejoji, rinkis juodą.

Jeigu nesi tikra dėl dėvimų spalvų – rinkis juodą. Tai klasikinė spalva, kuri niekada neišeina iš mados, o ir tinka kiekvienam kūno sudėjimui. Prie juodos spalvos tiks ir bet kurie batai, tad kartok paskui mane: “Kai dvejoju, rinksiuosi juodą.”

#7 Rask gerą siuvėją.

Drabužiai sukurti tam, kad juos dėvėtų visi, tačiau ne visi drabužiai yra dėvimi visų. Gal turi plačius pečius, o gal iškilų užpakaliuką, kas reiškia, kad madingas švarkelis ar nužiūrėti džinsai netiks tavo figūrai.

Nueik pas siuvėją ir paprašyk, kad ši pasiūtų drabužį pagal tavo kūno formas. Tai kainuos šiek tiek daugiau, bet vos tik apsirengsi drabužį, kuris tau tinka – jausiesi daug geriau.

#8 Laikykis paprastumo.

Jeigu nesi tikra dėl raštų derinimo, nieko baisaus. Jų derinti nebūtina. Iš pradžių laikykis paprastumo. Rinkis solidžias spalvas, o laikui bėgant įterpk ir keletą raštų. Taip suprasi, kad tinka tavo kūnui.

#9 Aksesuarai.

Savo drabužių derinius paįvairink vienu pasirinktu aksesuaru. Nėra reikalo apsikarstyti auskarais, apyrankėmis ir žiedais. Jeigu dėvi ryškų kaklo papuošalą, jį gali suderinti su dailia apyranke ar žiedu. Netapk lombardu. Būk skoninga ir kukli.

#10 Žaisk su spalvomis.

Jeigu įpratai rengtis juodais ir pilkais rūbais, išbandyk šiek tiek spalvų. Prisimenu save… Nuolat rinkdavausi tamsius drabužius, bet dabar – viskas kitaip. Raudona palaidinė mano spintoje buvo mano iššūkis. Kol ją apsirengiau, prie juodų drabužių pradėjau derinti spalvotus aksesuarus. Žingsnis po žingsnio ir dabar jau sėdžiu apsirengusi raudoną palaidinę.

Spalvos yra ne tik menas, bet ir tavo asmenybės atspindys.

#11 Trijų taisyklė.

Jeigu nori derinti spalvotus drabužius, atmink trijų taisyklę. Tavo derinamuose drabužiuose neturėtų būti daugiau nei trys spalvos. Kitu atveju – atrodysi lyg klounas, o to juk norime išvengti.

#12 Naudok diržą.

Naudok jį ne tik kelnėms prilaikyti… Jeigu dėvi apdribusį švarką ar laisvą suknelę, juos gali papuošti apjuosdama savo liemenį diržu. Taip pabrėši savo moterišką figūrą ir turėsi puikią stiliaus detalę. Jeigu dėvi diržą, būk atsargi su kitais aksesuarais. Kaip ir minėjau anksčiau, būk kukli ir subtili.

#13 Garink drabužius.

Gal tai skamba kaip bereikšmis patarimas, bet atmink… Jeigu dėvi susiraukšlėjusius drabužius – atrodai lyg būtum tiesiai iš lovos. Jeigu tingi naudoti lygintuvą, drabužius garink. Garai atnaujins audinį, o taip pat ir išvalys drabužius. Atrodysi švari ir tvarkinga.

Moterys, būkime stilingos, tvarkingos ir žinokime, ko norime pasiekti. Būkime karštos tiek išore, tiek vidumi!

Šaltinis: lovepanky
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.