Laura Dailidėnienė kartu su tapytoja Kunigunda Dineikaitė pristatė pavasariui skirtą kolekciją

Pavasaris jau įsibegėjo, o kartu su juo – noras savo spintą papildyti madingiausiais pavasario drabužiais. Tą puikiai žino mados namų „Laura Daili“ dizainerė Laura Dailidėnienė, savo gerbėjams kartu su tapytoja Kunigunda Dineikaitė pristačiusi išskirtinę lietpalčių kolekciją. Tai pirmoji dizainerės ir menininkės kolaboracija, skirta ne tik pavasariškai, bet ir romantiškai nusiteikusioms moterims.

Ne vieną kolekciją pristačiusi dizainerė įsitikinusi, kad lietpaltis – nepamainomas pavasario atributas. Tačiau visiems įprastą drabužį kūrėją norėjo perteikti šiek tiek kitaip. Todėl naujos dizainerės pavasarinės drabužių kolekcijos įkvėpimo šaltiniu tapo menininkės K. Dineikaitės paveikslai „Motinos Širdis“ bei „Flamingai iš praeities“.

„Kiekvienais metais pristatau naują temą ir naują drabužių kolekciją, kurioje atsispindi dabartis ir laiko emocija. Mano kolekcijos visuomet skiriamos jaunatviškai miesto moteriai, kuri ieško kokybės ir išskirtinumo. Todėl šię du paveikslai pasirinkti neatsitiktinai, vienas ryškus ir spalvingas, kitas ramių pastelinių spalvų“, – sako L. Dailidėnienė.

Naujos kolekcijos lietpalčių išskirtinumas – pamušalas. Impregnuoto audinio vienspalvių lietpalčių pamušalas pasiūtas iš vienetinio ir K. Dineikaitės paveikslų moktyvais marginto audinio.

„Paveikslą „Motinsi širdis“ tapiau metus laiko, vartydama jį visais rakursais ir liedama dažus, mėtydama dažų „bombas“, švelniai spausdama dažus tiesiai iš tūbelės, vėl liejau lakus ir po to vėl mėčiau dažus. Šis paveikslas yra skirtas mano a.a. mamai, rašytojai ir Nepriklausomybės akto signatarei Vidmantei Jasukaitytei, todėl man tai itin jautrus momentas. Džiaugiuosi, kad susitikome su Laura ir įgyvendinome šį projektą“, – pasakojo K. Dineikaitė.

Plėtojant paveikslų temą, dizainerė lietpalčių kolekciją papildė spalvingais drabužiais bei kasdienę aprangą paįvairinančiais aksesuarais: šilko bei medvilnės skarelėmis, dideliais drobiniais krepšiais su stilingu užrašu „Paint Your Life“.

Specialiai šiam projektui sukurtas filmukas apie įkvėpimo šaltiniu tapusį paveikslą, bei visą lietpalčio gimimo etapą: 

L. Dailidėnienės jungtinio projekto gaminių bus galima įsigyti dizainerės studijoje Juozapavičiaus g 9A, Vilniuje, taip pat internetinėje parduotuvėje www.LauraDaili.com, bei profesionalių dizainerių „Pop-Up“ ir „Designer Space“ mugėse Kaune ir Vilniuje.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.