Daina Bosas atskleidė didžiausią savo silpnybę

Verslininkė Daina Bosas ne vienai moteriai jau yra tapusi stiliaus ikona. Ji gerai žino vyraujančias mados tendencijas, puikiai atrodo kas dieną ir išskirtiniuose renginiuose, o įkvėpimo kartais semiasi ir iš pasaulinio lygio žvaigždžių. 

Šį kartą ponia Daina nusprendė paatvirauti ir atskleisti vieną didžiausių savo silpnybių. „Batų niekada nebus per daug“ ,- juokdamasi sako ji.

„Niekada tiksliai neskaičiavau, kiek batų porų turiu. Apie tai net pagalvoti nedrįstu, nes bijau pati išsigąsti – batai jau į spintą netelpa, jų rastumėte visuose namų kampuose“,- sako Daina, paklausta ar teko skaičiuoti turimas batų poras.

Žinomos moters spintoje daugiausiai aukštakulnių batelių, nors pati Daina pripažįsta, kad metams bėgant pirmenybę ima teikti patogesnei avalynei. „Aukštakulniai – tai moteriškumas ir elegancija. Ankščiau pirkdavau dėl to, kad labai gražūs, kad labai norisi, o mintyse galvodavau– na, kažkaip paeisiu. Dabar jau taip nedarau ir avalynę renkuosi atidžiau, atsižvelgdama į savo gyvenimo būdą, tempą ir aprangos stilių“.

Paklausta, ar turi vieną mylimiausią batelių porą, ponia Daina negalėjo išskirti vienos, mat mylimiausi – tie bateliai, su kuriais ji vaikšto tarytum basa, o tokių juos spintoje – ne vieni.

Prasidėjus rudens sezonui, Daina Bosas visada skuba įsigyti naują batelių porą. „Tai mano MUST HAVE“,- šypsodamasi sako Daina, nors garderobo nepamiršta atnaujinti ir naujomis palaidinėmis, rankine ar džinsais.

O šio rudens apsipirkimui Daina Bosas neatsitiktinai pasirinko Vilniaus centre esantį PC „Europa“: „Važiuojant mieste akys užkliuvo už naujos reklamos, sakančios, kad geriausia savo pinigus laikyti ten, kur gali juos matyti. Pasitariau su vyru, o jis juk žino mano silpnybę… Tai ne gi ginčysis, sako, nusipelnei“. Moteris juokauja, kad nesutarė tik dėl vieno – kiek naujų batų porų ji nusipelnė, o ir vyrams juk nebūtina visko žinoti.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.