Vienais ar kitais gyvenimo momentais mes gyvename būdami vieniši. Tiesą sakant, pasak amerikiečių statistikos, Amerikoje gyvena net 50,2% vienišių. Pripažinkime, kai esame santykiuose, lengva juose pasiklysti, bet tai nereiškia, kad mums mūsų pomėgiai neberūpi, bet tiesiog jie nuplaukia kiek toliau.

Pasaulyje yra tiek sukurta dainų, skatinančių vienišius veikti ir tobulėti, kad tik ir norisi jų klausytis. Ekspertai sako, kad jeigu dieną pradėsi su gera nuotaika, tai paveiks visą likusią dienos dalį. Galima sakyti, kad tai minties galia. Jeigu ryte atsikėlus pasakysi sau: „Aš šiandien jausiuosi gerai!“, užprogramuosi save tik teigiamiems dalykams, tad, pabandyk!

Mano ir mano draugių patirtis rodo, kad buvimas vienišomis tik pagerina mūsų gyvenimą. Štai keli laimingų moterų įpročiai:

1. Jos nubunda laimingos

Suprantu, atrodo neįmanoma, tiesa? Pasirodo, kad viskas paprasta ir įmanoma. Jeigu po to, kai nubundi, per pirmą pusvalandį padarai tai, kas tave džiugina, tavo diena klostysis tinkama linkme. Viena mano draugė vos nubudusi 20 minučių paskaito mėgstamą knygą, kita užsiima joga, o trečioji – išeina pabėgioti. Nesvarbu, kokia tavo dienos rutina, bet jeigu gali daryti tai, kas tau patinka, viskas klostysis puikiai. Pamėgink tai padaryti porą savaičių ir pati pamatysi.

2. Jos savimi rūpinasi

Prisimeni tuos gerus įpročius, kuriuos turėjai prieš sutikdama savo ex? Na, pats laikas juos atgaivinti. „Pasirūpinti savimi“ – skirtingiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Kad ir ką tau tai reiškia – dieta, fiziniai pratimai, grožio procedūros, miegas ir t.t. – laikas vėl pradėti veikti. Jeigu būdamos vienos išsiugdysime stiprius įpročius, greičiausiai jų nepamiršime ir būdamos santykiuose. Įsipareigojus be galo svarbu nepamiršti savęs. Gerk daugiau vandens, miegok 8 valandas, eik į sporto salę ir t.t.

3. Jos nepyksta būdamos alkanos

Dabar pasaulyje yra paplitęs žodis “hangry”, kuris apibūdina alkaną žmogų, apimtą pykčio. Bent jau aš prisimenu save, kai pratrūkau plūstis ant žmonių, kai buvau tiesiog alkana. Kad to išvengtum – pakramsnok batonėlį ar tą bananą, kuris guli tavo rankinėje. Daryk tai, ką privalai.

4. Jos saugosi APVP

APVP = Alkana. Pikta. Vieniša. Pavargusi. Specialistai teigia, kad APVP yra realus dalykas, nuo kurio galima apsisaugoti. Kaip? Tereikia save mylėti ir savimi rūpintis. Reguliariai maitintis, supykus daryti pozityvius dalykus, pasijautus vienišai – užsiimti mėgstama veikla su savimi ar draugais, o galiausiai – pakankamai miegoti.

5. Jos vertina savo pačių kompaniją

Žmonės tai kartoja gan dažnai: pirmiausia turi būti savo pačios geriausia drauge, o tik tada kieno nors kito. Nesvarbu, ką darai, skaitai, bėgioji, maudaisi – pasilinksmink. Išbandyk naują knygos žanrą, bėk nauju neišbandytu takeliu ir nusipirk putojantį vonios burbulą. Mėgaukis.

6. Jos susikoncentravusios ties savo pomėgiais

Žinote, kai esi poroje, o galvoje sukasi visi tie planai apie jogos, šokių ar aerobikos pamokas? Na, kai esi vieniša, šiems dalykams turi daug daugiau laiko, tad, gali grįžti prie senų pomėgių arba išbandyti naujus. Skirdama laiko sau, gali susikoncentruoti ties savo asmeniniais pomėgiais. Naujais ar senais – nesvarbu. Gali vėl pradėti megzti šalikus ar nerti servetėles. Kol tau tai patinka – daryk tai į valias!

7. Jos išbando naujus dalykus

Viskas, ko reikia, tai tik vieno dalyko. Ankstesniuose punktuose atradai save iš naujo, bet dabar, turi kurti naująją save. Kasdien pabandyk kažką naujo. Pasiklok lovą (tai tinka man) ar pradėk mokytis naują kalbą. Gal tavo buvęs buvo namų šefas, tad tau neteko suktis virtuvėje? Puiku! Pagamink kažką pagal receptą. Bandydama naujus dalykus atrasi save. Kas gali žinoti, gal atrasi naują aistrą gyvenimui.

8. Jos mėgaujasi savo laisve

Iš tiesų, tai turėtum daryti ir tada, kai esi santykiuose. Tuomet, žinoma, ji bus kiek apribota, bet dabar juk jos nieks neriboja, tiesa? Juk tu nepriklausoma! Daryk tą, ką nori, kada nori ir kaip nori.

9. Jos jaučia dėkingumą

Ne paslaptis, kad dėkingumas yra tiesiogiai susijęs su laime. Vietoj to, kad ieškotum to, ko tau gyvenime trūksta, susikoncentruok į tai, kas tave gyvenime džiugina. Susikoncentruok į tai, ką turi čia ir dabar.

10. Jos gyvena šia diena

Siaubingas vienos nakties nuotykis? Jis susižadėjo su kita? Jis tave paliko? Visos turim tokių akimirkų, bet laimingos moterys neleidžia laiko galvodamos apie praeities įvykius ar svarstydamos, ką atneš rytojus. Jos išmoksta paleisti ir gyventi šia diena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *