Tikriausiai grožio patarimų moterims niekada nebus per daug ir kiekviena kasdien galėtų atrasti ką nors naujo ir jai dar nežinomo. O kur dar paslaptys.. Kaip gera matyti aplink iš nuostabos išsiplėtusias akis, kurios negali tavimi atsigėrėti ir valiūkiškai viduje sau kikenti: o aš žinau paslaptį kaip atrodyti būtent taip!

Nekantraujat? Pradedam!

1. Vasara.

Tai metas, kai norisi dėvėti palaidines ar sukneles, kurios apnuogina nugarą ir pečius. Ir štai čia „pasitarnauja“ ta nelaboji liemenėlė. Nenorite jos dėvėti? Tuomet privalote įsigyti lipnią silikoninę liemenėlę! Ji nuostabiai priglunda prie jūsų krūtinės, puikiai prilaiko privalumus. Rezultatas: jokių petnešėlių ir gražiai apnuoginta nugara.

Paslaptis: Vis dėlto, jei nusprendėte nedėvėti jokios liemenėlės, o vasarinis vėjas kėsinasi įsisukti į jūsų suknelę, atidengdamas visas grožybes, ar tiesiog bijoti pasilenkus pamesti tai, ko mėtyti nevalia, jums padės dviguba lipni juostelė. Priklijuokite ją prie krūtinės ir suknelės medžiagos ir jūs jau saugi it su šarvais!

2. Šiais laikais piercing‘as nebe naujovė ir dažna moteris savo kūną puošia auskarais.

Bėda ta, kad dažnai auskarus pamiršta dezinfekuoti, valyti, ko pasekoje gali atsirasti užkrėtimas. Puiki išeitis visuomet pasirūpinti savo piercing‘u yra įsigyti purškiamo jūros vandens. Nepamirškite dezinfekuoti bent du kartus per dieną. Jei nėra galimybės įsigyti purškiamo jūros vandens, šią dezinfekavimo priemonę galite pasigaminti namuose: tiesiog sumaišykite jūros druską su vandeniu ir vatos tamponėliu ar ausų krapštuku dezinfekuokite reikiamas vietas.

3. Po plaukelių šalinimo procedūros namuose atlikite ir dezinfekavimo procedūrą.

Šiek tiek spirito sumaišykite su vandeniu ir suvilgiusios vatos tamponėliu švelniai įtrinkite nudepiliuotas vietas. Taip būsite tikros, kad išvengsite galimų užkrėtimų, kurie kėsinasi į jūsų švelnią odą.

4. Super švelnios pėdos?

Tikriausiai kiekvienos svajonė. Juk taip nesmagu aštriais kulnais braižyti partnerio kojas – romantikos kaip nebūta. Procedūrą atlikite prieš miegą. Būtinas šiltas vanduo, kad jūsų pėdų oda taptų minkšta. Tuomet pėdų šveitikliu (geriausia su aštriais grūdeliais) ir pemza (ar bet kuriuo kitu įrankiu, kurį jūs naudojate pėdų šveitimui) negailėdamos, tačiau ir nepersistengdamos nušveiskite savo pėdas. Iškart po procedūros, kriskite į lovą ir gausiai įmasažuokite pėdas losjonu (dar geriau, jei tai padarytų jūsų partneris. Saldus miegas po pėdų masažo garantuotas).

5. Tikriausiai jau pabodo pasidaryti nuostabų manikiūrą.

Pagaliau gražiai nusilakuoti dešinę ranką ir pralaukus mažiausiai valandą, vos tik sujudėjus viską sugadinti. Tikriausiai tai vienas bjauriausių dalykų, kuris gali nutikti moteriai. Norite to išvengti? Įsigykite patvarų nagų lako pagrindą, kuriuo tepkite ne tik nelakuotus nagus, tačiau ir baigusios manikiūrą juo padenkite savo spalvotą laką. Būtina sąlyga: šis pagrindas turi būti super greitai džiūstantis. Tokie dalykai nėra pigūs, tačiau pagalvokite apie tai, kad manikiūrą pakaks pasidaryti vieną kartą, o ne valyti jau sugadintą ir tepti vėl iš naujo.

Paslaptis: jei norite, kad manikiūras išsilaikytų ilgiau, šiuo nagų pagrindu nagus patepkite keletą kartų per savaitę.

6. Savo rankinėje visuomet turėk kosmetinę, kurioje slėpsis įklotai, higieniniai paketai ar tamponai ir…nauji švarūs apatiniai.

Galbūt kai kurioms skamba keistai, tačiau pasitaiko atvejų, kai mus netikėtai aplanko tos dienos. Kiekviena iš mūsų nori jaustis švari ir gaivi.

Beje, nepamiršk maišelio savo padėvėtiems apatiniams!

Ir nepamirškite, kad pati didžiausia jūsų žavesio paslaptis – pasitikėjimas savimi. Švytėkite mielosios, ir nušvieskite pasaulį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *