Maisto produktai, padedantys mesti svorį skamba lyg melas. Juk beveik viskas turi kalorijų. Tačiau kai kurie maisto produktai išties gali būti pagalbininkais svorio metimo kelyje. Sužinokite kokie ir įtraukite į savo racioną. Pateikiame Jums net 10!

1. Obuoliai

Moksliniai tyrimai parodė, kad suvalgius obuolį prieš kiekvieną maistą užpildomas skrandis ir taip suvartojama mažiau kalorijų. Jie taip pat puikiai reguliuoja cukraus kiekį skrandyje. Rinkitės obuolius užkandžiams ir pradėkite ne tik lieknėti, bet ir sveikiau maitintis.

2. Rudieji ryžiai

Rudieji ryžiai yra kur kas sveikesni nei jų giminaičiai baltieji. Kupini sveikųjų angliavandenių padeda paspartinti metabolizmą ir deginti riebaliukus. Taipogi jie yra labai sotūs ir nekaloringi.

3. Kiaušiniai

Būtinai suvalgykite visą, ne tik baltymą. Trynį sudaro proteinai, stimuliuojantis hormonus, padedančius deginti riebalus. Tai mažina pilvuką!

4. Lašiša

Liesa, baltyminga, stipraus skonio lašišos mėsa jus pasotins ir neapsunkins. Joje taip pat gausu Omega-3 aliejų, kurie labai sveiki širdžiai.

5. Avižos

Dubuo avižinės košės pusryčiams pasotins iki pat pietų. Nebus net noro užkandžiauti.

6. Chia sėklos

Skaidulomis ir Omega-3 prisotintos sėklos absorbuoja 20 kartų daugiau skysčių nei sveria pačios. Jos – tarsi mažutės kempinėlės, sugeriančios iš organizmo cukrų ir subalansuodamos jo kiekį kraujyje.

7. Raudonas vynas

Raudonajame vyne aptinkamas antioksidantas resveratrolis padeda išvengti riebalų kaupimo pakelia sudeginamų kalorijų kiekį 90 minučių po vartojimo. Tyrimais įrodyta, kad saikingai vartojantys raudonąjį vyną žmonės dažnai turi lieknesnį liemenį, plokštesnį pilvuką. Ypač u- tuos, kad labiau mėgsta stipriuosius gėrimus.

8. Kalakutiena

Kalakutienoje yra triptofano – amino rūgšties, smegenyse virstančios seratoninu. Šis laimės hormonas pakelia nuotaiką ir padeda užmiršti alkio jausmą, taigi nesinori užkandžiauti.

9. Grybai

Tyrimais nustatyta, kad žmonės, grybais pakeitę mėsinius patiekalus jautėsi nemažiau sotūs ir laimingi, tačiau buvo suvartoję mažiau kalorijų.

10. Greipfrutas

Suvalgius pusę greipfruto prieš kiekvieną valgį, sumažėja insulino, hormono atsakingo už riebalų kaupimą organizme, kiekis. Taigi toks įprotis gali padėti atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Greipfrutuose taip pat gausu proteinų bei vandens – taigi tai padeda jaustis sotiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *