Šiltieji mėnesiai tinka įvairiausiems mieliems pasimatymų vakarams. Kita vertus, žiemos pasimatymai gali atrodyti kaip liekni rinkimai. Kiek kartų galite likti ir žiūrėti filmą? Juk pastovus filmų žiūrėjimas tiesiog atsibostų.

Tiesa ta, kad visada naudinga kūrybiškai kurti žiemos pasimatymų idėjas, o ne tik todėl, kad turėtumėte gražių nuotraukų. Naujos įmonės atveria naujas jūsų dalis, skatina gilesnius ryšius, nukreipia visą romantiką ir nuoširdžiai leidžia jums ir jūsų partneriui jaustis jaudinantiems vienas kitą ir jus supantį pasaulį.

Jei šiais vėsiais mėnesiais esate šiek tiek pasimatymų provėžoje, siūlome jums keletą mielų žiemos pasimatymų idėjų. Pradėkite rašyti juos į savo kalendorių ir džiaukitės, kad sezonas būtų tikrai svarbus.

Jaukus ugnies ir kortų žaidimas

Nedaug dalykų yra tokie kuomet spragsi ugnis, karštas gėrimas rankoje ir artimas žmogus šalia. Įtraukite kortų žaidimą, kuris privers jus kalbėti, ir turėsite vieną geriausių naktų savo gyvenime. Pasimatymas prie židinio paruošia vakarą, kupiną gilaus prasmingo pokalbio. „Šiluma nuramina ir atpalaiduoja, o intymumas, kurį suteikia dalinė tamsa, apšviesta tik mirgančia ugnies šviesa, gali padėti jaustis drąsiau. Paprasčiausiai, lengviau atsiskleisti ir būti pažeidžiamam. Prie židinio galite ir pasipasakoti savo įvairiausias istorijas.

Namelių nuoma nuo jūsų

Vietoj pasimatymų vakaro, apsvarstykite galimybę tai padaryti pilnu pasimatymų savaitgaliu, užsisakydami netoliese esantį jaukią namelį. Sodybos nuoma gali puikiai padėti pabėgti nuo miesto šurmulio. Net jei visą savaitgalį nieko nedarote, tik praleidžiate namuose, tai puikus būdas išeiti iš rutinos ir jausitės mažiau linkę atlikti visus reikalus ir darbus savo namuose.

Tai taip pat galite atsitraukti nuo technologijų ir praleisti daugiau intymaus, prasmingo laiko su savo partneriu. Stebėkite žvaigždes, prisiglauskite prie laužo, skaitykite knygą, žurnalą, kepkite ir žaiskite.

Nuvykite į populiarius barus

Kaip minėjome aukščiau, įvairovė yra gyvenimo prieskonis. Per daug vieno dalyko gali sukelti nuobodų savaitgalį, todėl kitą pasimatymą paverskite įdomesniu. Raskite saugią, bet tikrai puikią vietą, kur galėsite išgerti  alaus ir pasiklausyti kitų žmonių istorijų. Tada palyginkite tą patirtį išgerdami taurę šampano geriausioje miesto vietoje, kurią galite sau leisti.

Pasimatymas su rogutėmis

Ar atsimenate kaip smagu būdavo vaikystėje leistis nuo kalno su rogutėmis? Esate visi surišti pūstais žieminiais drabužiais, užsegtos kumštinės pirštinės, nosis raudona ir leidžiatės žemyn nuo kalno. Vos tik nusileidę nuo kalno, esate vėl pasiruošę lipti atgal į kalną ir tuomet leistis į apačią.

Užfiksuokite tą patį jausmą, bet šį kartą su savo mielu žmogumi šalia. Čiupkite roges ir pasiruoškite senamadiškoms linksmybėms. Važiavimas rogutėmis yra ne tik puikus būdas atitolti nuo pabodusių pasimatymų, bet ir galėsite labiau suartėti su savo antrąja puse.

Meduoliai ir lemputės

Jei mėgaujatės atostogomis, pasimėgaukite kalėdinėmis nuotaikomis. Savo namuose išsikepkite meduolių ir pasikabinkite lempučių. Kepdami meduolius galite pastebėti, kokie jūs galite tapti kūrybingi ir pajausti vienas kito asmenybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *