Šiame įraše pateikiamos kosmetikos srities ekspertų nuomonės remiantis užsienio portalais. Prieš pasirinkdami bet kokią kosmetinę ar medicininę procedūrą, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju arba sertifikuotu specialistu, kad išsiaiškintumėte, kas jums tinka.

Teigiama, kad botokso infekcijos turi šiuos privalumus:

Botoksas yra laikinas

Skirtingai nuo nosies operacijos ar akių pakėlimo, botoksas gali pakeisti jūsų veido išvaizdą, tačiau poveikis yra laikinas – jis praeina po kelių mėnesių. Jei jums nepatinka, kaip atrodote po injekcijos, tai nėra nuolatinis pokytis.

Tokiu būdu botoksas yra mažiau rizikingas pasirinkimas nei operacijps. Tačiau labai svarbu žinoti, kad botoksas turi savo rizikas ir galimų šalutinių poveikių rinkinį, taip pat gali sukelti mažiau nei pageidaujamų rezultatų, tokių kaip skausmas ar patinimas injekcijos vietoje, į gripą panašūs simptomai arba nukritę akių vokai.

Paprastai botoksas išnyks po 3–4 mėnesių. Gydytojai dažnai rekomenduoja pataisymus atlikti praėjus maždaug dviem savaitėms po pirmosios injekcijos, kad galėtumėte ištaisyti bet kokią asimetriją arba viską, kas pasirodė ne taip, kaip tikėjotės.

Tai gali padėti jums mažiau prakaituoti

Vienas iš mažiau žinomų botokso naudojimo būdų yra pernelyg didelis prakaitavimas. Ar žinojote, kad jį galima švirkšti tiesiai į pažastis, rankas ir net pėdas?

„Kai vartojamas botoksas prakaito liaukoms, jis blokuoja ir sumažina prakaitą bei kvapą. Botulino toksinai blokuoja nervinius signalus, atsakingus už prakaitavimą, neleidžiant liaukoms gaminti per daug prakaito.

Tai nėra nuolatinis sprendimas, nors poveikis gali trukti vidutiniškai iki 6 mėnesių.

Gali padėti nuo migrenos

Bet kuris migrena sergantis žmogus žino, kad tokie stiprūs galvos skausmai gali būti žiaurūs. Botoksas gali padėti pasiekti ten, kur kiti vaistai gali nepajėgti. Migrena gali būti sudėtinga problema, tačiau dažnai ją sukelia ir pablogina įtempti raumenys aplink antakius, kaktą, žandikaulį, kaklą ir pečius.

Paprastai injekcijos taškai yra kaktoje, galvos šonuose, pakaušyje ir kakle. Injekcijos nukreiptos į „trigerinius taškus“, iš kurių galimai gali kilti galvos skausmas. Manoma, kad jis blokuoja skausmo signalus, kurie yra susiję su migrena.

Tai gali padėti padaryti jūsų veidą simetriškesnį

Laikui bėgant veido apimtis mažėja ir kartais gali atsirasti netolygumai. Botoksas – kartu su kitais injekciniais preparatais, žinomais kaip užpildai – gali tai ištaisyti smakro, skruostų, žandikaulio linijos ir lūpų srityse. Injekciniai preparatai padeda sumažinti raukšles ir apimties praradimą, taip pat kontūruoja, formuoja ir pagerina veido bruožus.

Aukštakulnius avėti gali būti mažiau skausminga

Coco Chanel kartą pasakė: „Laikyk savo kulnus, galvą ir aukštus standartus“. Nuo varnų pėdų iki tikrų pėdų… nesvarbu, ar sergate padų fascitu, ar tiesiog mėgstate avėti 10 centimetrų aukštakulnius, botokso injekcija tinkamoje vietoje gali padaryti šį įprotį daug patogesniu.

Botokso injekcijos į kulną sumažina pacientų skausmą, žymiai pagerina jų pėdų funkciją ir sumažina chirurginio gydymo poreikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *