Taigi, jūs tikriausiai esate ilgalaikiuose santykiuose.  Išgyvenote pirmąją kovą, o paskui antrą, trečią, ketvirtą ir 100-ąją, o dabar nebežinote ką daryti. Dabar tiesiog tikras gyvenimas – tai tvarkaraščiai, darbų sąrašai, vėlyvos naktys, praleistos dirbant, ankstyvi žadintuvai, indai, kuriuos reikia išplauti, ir reikalai, kuriuos reikia atlikti. Taigi, kaip išlaikyti romantiką?

Žinoma, suplanavus prabangią vakarienę žvakių šviesoje arba savaitgalio išvyką su daug kokteilių, gali laikinai sugrąžinti kibirkštį į santykius, bet ką jau kalbėti apie tai, kad kibirkštis būtų gyva kasdienėje rutinoje – kai nevalgote kepsnio ir negurkšnojate vyno žvakių šviesoje? Norint išlaikyti kibirkštį, reikia darbo. Geros naujienos yra tai, kad jei būsi su tinkamu žmogumi, tai visai nepanašu į darbą.

Kiekvieną savaitę prašykite ko nors naujo

Pirmas žingsnis siekiant išlaikyti gyvą kibirkštį yra žinoti, ką jums reiškia „kibirkštis“. Tikėtina, kad tai, kas verčia jus jaustis mylimam ir vertinamam, skiriasi nuo to, kas verčia jūsų partnerį jaustis mylimam ir vertinamam, nes mes visi turime skirtingas meilės kalbas. Tai reiškia, kad mes taip pat dovanojame ir rodome meilę įvairiais būdais. Užuot tikėjęsis, kad jūsų partneris parodys jums meilę taip, kaip norite, arba jaustumėte pasipiktinimą, kai to nedaro, pasitikėkite savo santykiais, kad paprašytumėte to, ko norite.

Pabandykite tai paversti žaidimu – kiekvienos savaitės pradžioje pagalvokite apie ką nors ypatingai konkretaus, su kuriuo kiekvienas turite dirbti tą savaitę. Galbūt norite, kad jie suplanuotų netikėtą pasimatymą, vieną dieną parneštų namo gėlių ar pagirtų jūsų išvaizdą. Gali būti, kad tai truks tik savaitę, tačiau veiksmai išmokys jūsų partnerį ne tik to, kas verčia jus jaustis mylimu, bet ir privers jus jaustis mylima. Ką nors daryti vieną ar du kartus, nesvarbu, ar tai būtų pasimatymo vakaro planavimas, ar pagyros apie nuostabią akių spalvą, pavirs įpročiu, jei jie pamatys, kaip tai daro jus laiminga.

Pasidėkite savo mobilųjį telefoną

Tikriausiai jums buvo liepta padėti telefoną jau paauglystėje. Pasidėkite telefonus, kai valgote, kalbatės ar žiūrite filmą. Būkite šalia, kai esate kartu.

Užmegzkite akių kontaktą

Romantika nebūtinai turi kilti per didingus gestus ar viešai demonstruojant meilę, intymumas atsiranda mažomis akimirkomis. Akių kontaktas su savo partneriu iš tikrųjų turi mokslinį pagrindą, jis sukuria nervų sinchroniją ir išskiria oksitociną. Jūsų smegenys jaučiasi labiau susijusios su kitu žmogumi per akių kontaktą.

Kai kalbate, sutelkite dėmesį į akių kontaktą, kad partneris žinotų, kad klausotės. Stenkitės rasti mažesnes akimirkas, kurių metu galite palaikyti akių kontaktą.

Išbandykite ką nors naujo kartu

Nesvarbu, ar norite nuvykti atostogų, ar užsiregistruoti į sporto salę, atsisakykite įprastų įpročių. Kai žmogus yra įstrigęs rutinoje, dažnai gali jaustis sustingęs dėl daugelio priežasčių.. Išbandę ką nors naujo, jausitės ne tik smagiai ir įdomiai, bet ir matydami savo partnerį visiškai naujoje aplinkoje išmokysite dalykų, apie kuriuos niekada nežinojote. Tiesą sakant, galite tiesiog juos įsimylėti iš naujo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *