Kartais gali jaustis taip, lyg kelis mėnesius valgytum salotas ir sunkiai treniruotumėtės, bet nieko nevyksta, noras pasiekti idealų kūną – tai daugiau nei tiesiog pabėgioti ir suvalgyti daržovių.

Darykite mankštą

Mankšta, mankšta, mankšta yra bet kokios kūno transformacijos raktas. Nemėgstate sportuoti? Deja, tai yra sunki sėkmė, jei norite idealaus kūno, apie kurią svajojote, tiesiog turite įkąsti dantis ir nueiti į sporto salę. Niekam nepatinka lieti prakaitą sporto salėje, bet jei norite matyti rezultatus ir suformuoti savo kūną taip, kad atrodytų tinkamas ir tonizuotas, tai nėra dviejų būdų. Pasiimk svarmenis ir treniruok kardio!

Rytas yra vienas geriausių laikų mankštintis – anksti susitvarkykite savo kūno rengybą, suaktyvinsite medžiagų apykaitą ir atlaisvinsite likusią dienos dalį. Ir nesijauskite, kad kiekvieną dieną turite spausti bėgimo takelį sporto salėje, nes kartojimas gali būti labai nuobodus. Verčiau prisijunkite prie kai kurių mankštos užsiėmimų arba pasiimkite draugą, kad išbandytumėte naujus treniruoklius ir naują veiklą sporto salėje ir iš jos. Pradėkite lėtai ir tokiu lygiu, kurį galite valdyti, tada padidinkite savo intensyvumą, kad padidintumėte jėgą, ištvermę, fizinę formą ir kūno tonusą, kad atrodytumėte gražiai.

Bėk , bėk!

Bėgimas gali būti labai nuobodus ir varginantis, tačiau kaip vienas geriausių kardio pratimų, bėgimas yra būtinas norint pasiekti greitus kūno rezultatus. 60 kilogramų sverianti moteris gali sudeginti beveik 600 kalorijų, bėgdama 10 kilometrų per valandą greičiu! Turint tokį didelį kalorijų kiekį ir fizinį pasirengimą, bėgimas yra idealus ir puikus pratimas pilvo ir kojų raumenims pritraukti ir tonizuoti. Pabandykite bėgioti tris kartus per savaitę, pradėkite nuo 10 minučių trukmės treniruočių, o po to palaipsniui didinkite iki 30 minučių.

Jei tiesiog negalite pakęsti minties stovėti ant bėgimo takelio 20 minučių, kodėl gi nesusiradus bėgimo partnerio arba nepadarius linksmo, linksmo grojaraščio, kurio galėtumėte klausytis bėgiodami po gražų parką ar maršrutą lauke. Jei į savo bėgimą įtrauksite įdomų elementą, jis gali tapti daug pakenčiamesnis ir akimirksniu tuo mėgausitės.

Pasiplaukiokite

Plaukimas yra puiki viso kūno treniruotė, kurioje dirba visos pagrindinės raumenų grupės. Deginimas panašiai kaip bėgimas, beveik 600 kalorijų per valandą treniruojantis, tai puikus būdas sumažinti savo dienos kalorijas. Be to, plaukimas gali būti labai reikalinga pertrauka nuo kartojimosi sporto salėje ar bėgiojimu.

Nesvarbu, ar tai tiesiog plaukioti ratais, lenktyniauti su draugu, net atsitiktinis plaukimas , gali padėti atsipalaiduoti po treniruotės su svoriais ar darbo, pasipliuškenti baseine gali būti puikus būdas paįvairinti treniruočių rutiną. Vėlgi, siekite tris kartus per savaitę ir laipsniškai naudokite plaukimo laiką, jei norite, kad baseinas būtų nuolatinis jūsų treniruočių rutinos papildymas.

Kilnokite svorius

Nepaisant populiarios nuomonės, kilnodami svorius nepavirsite kultūriste. Taip yra dėl pagrindinės vyriškos ir moteriškos genetikos. Moterų raumenys turi tik 50–60% vyrų ir tik dešimtadalį vyrų testosterono – hormono, kuris skatina raumenų vystymąsi. Taigi nesiteisinkite, kad bijote „pasipūsti“, kad neprakaituotų ir neišsiurbtumėte geležies.

Svorių kilnojimas gali formuoti ir tonizuoti raumenis, todėl kūnas atrodo lieknesnis ir patrauklesnis. Be to, žymiai sustiprinsite savo šerdį, pagerinsite laikyseną ir pusiausvyrą, taip pat žymiai padidinsite kūno rengybą ir ištvermę! Svorio ir kardio treniruočių derinimas taip pat laikomas geriausiu deriniu deginti riebalus, nes žmonės, kurie atliko abu pratimus, numetė svorį greičiau nei vienos treniruočių grupės. Kuo daugiau raumenų turite, tuo greičiau jūsų medžiagų apykaita degins riebalus; puiki priežastis pridėti pasipriešinimo treniruotę. Pradėkite nuo mažesnių svorių ir išmokite įvairių pratimų skirtingoms kūno dalims, kad pirmiausia patobulintumėte savo techniką, tada pradėkite didinti svorius, kad iš tikrųjų dirbtumėte tuos raumenis.

Palaikykite tinkamą mitybą

Joks mankštos režimas nebūtų veiksmingas be tinkamos mitybos. Tai labai gerai formuoja tuos raumenis ir degina tuos riebalus, bet jei pripildysite savo kūną daugiau nesveikų riebalų ir perteklinių kalorijų, visas jūsų sunkus darbas juos išprakaituojant bus veltui. Sveikos ir subalansuotos dietos palaikymas yra raktas į treniruočių rutiną, kad būtų pasiekti rezultatai, kurių tikiesi.

Apmaudu, bet reikėtų vengti labai perdirbto maisto, daug cukraus turinčio maisto, greito maisto. Vietoj to, papildykite savo mitybą žalumynais, vaisiais, ankštinėmis daržovėmis, grūdais, liesa mėsa, neriebiais pieno produktais, kiaušiniais ir viso grūdo angliavandeniais. Aprūpinkite savo organizmą pakankamai maistingu maistu, aprūpinkite reikiamais mineralais ir maistinėmis medžiagomis, ir akimirksniu pamatysite pokyčius. Be to, valgydami šį maistą išvalysite savo sistemą nuo nesveikų riebalų ir elementų, kurie užpildo jūsų kūną.