Moteris tepasi veidą kremu.

Dažnai odos priežiūros produktų apžvalgos pateikia didelių teiginių. Kai kurios apžvalgos gali teigti, kad ,, štai šie produktai panaikino mano raukšles” arba ,,šis serumas padėjo man atrodyti gražiau vos per vieną naktį”. Tad nenuostabu, kad dauguma moterų išbandžiusios naujas odos priežiūros priemones tikisi greitų rezultatų. Tačiau realybė dažniausiai būna visiškai kitokia.

Dermatologai teigia, kad viena iš klaidų, kad dauguma žmonių stengiasi rezultatus pamatyti iš karto. Tačiau kai kuriuos efektus galima nesunkiai įvertinti per pirmuosius naudojimus: ar gerai drėkina sausą odą. Tačiau dėl raukšlių mažinimo ar atspalvio suteikimo odai reikės šiek tiek laiko ir kantrybės. Žmogaus ląstelės keičiasi kas 28 dienas, tad gali prireikti mėnesio ar daugiau, kad būtų matomi rezultatai.

Jeigu jūsų naudojama odos priežiūros priemonė nepakeičia jūsų odos akimirksniu, dar nenusiminkite. Nuo naudojamo produkto, jūsų odos ir kitų veiksnių, gali prireikti nuo kelių minučių iki kelių mėnesių, kol pajausite poveikį.

Kiek laiko turėtų užtrukti, kad odos priežiūros produktai pradėtų veikti?

Valikliai

Valiklių paskirtis yra ganėtinai paprasta: išvalyti odą nuo nešvarumų, o rezultatų galima tikėtis iš karto. Jeigu naudojate makiažą, tuomet prausiklis iš karto pašalins nešvarumus nuo odos. Turėtumėte pamatyti, kaip makiažas pašalinamas iš odos ir pagerinamas blizgesys.

Ne visuomet svarbu atsižvelgti kaip prausiklis valo jūsų odą, bet reikia įvertinti ar jis yra suderinamas su jūsų odos tipu, ar ne. Jeigu po naudojimo oda pradeda stangrėti arba jaučiamas dirglumas, tuomet jis per daug sausina jūsų odą. Jeigu valiklis yra tinkamas, tuomet turėtumėte jausti, kad jūsų oda pasirengusi kitoms procedūroms.

Veido toneriai

Tonerius gali būti šiek tiek sunku išbandyti, nes jie nėra naudojami kaip pagrindinė odos priežiūros priemonė. Jie labiau naudojami, kad padėtų kitoms priemonėms, tarkime paruošti odą kitiems produktams. Tačiau jūs vis tiek turėtumėte sugebėti pastebėti, kaip ir naudojant valiklius, gana greitą poveikį tonerio efektyvumui pašalinti iš odos papildomus nešvarumus ar riebalų perteklių.

Be to, veido toneriai kovoja su hiperpigmentacija ir pagerina odos tekstūras. Šis ilgalaikis poveikis pasireikš po trijų ar daugiau savaičių.

Serumai

Serumai yra lengvi drėkikliai, kurie gali turėti daug tikslų ir privalumų – tamsių dėmių sumažinimas, pabalusios odos pašviesinimas ir raukšlių mažinimas. Dažniausiai serumai gaminami taip , kad jų konsistencija būtų plonesnė, todėl sudedamosios dalys: hialurono rūgštis, vitaminas C, glikolio rūgštis, patenka į jūsų odos paviršių. Nors ir serumai turi galingas formules, tačiau vis tiek gali prireikti mėnesio, kol matysite rezultatus.

Moteris naudojanti serumą savo plaukams

Jeigu stengiatės sumažinti juodas dėmes, tuomet rekomenduojama viską fotografuoti, kad pamatytumėte savo odos pažangą. Prieš naudodamos serumą, nufotografuokite sritis, kuriose labiausiai norite matyti tobulėjimus, o po mėnesio nufotografuokite tas pačias vietas, kad matytumėte ar yra pokyčių.

Drėkikliai

Geras drėkinamasis kremas yra tarsi šalta stiklinė vandens karštą dieną: greitas palengvėjimas. Turėtumėte iš karto pastebėti ar drėkinamasis kremas drėkiną odą ir pašalina sausumą. Tačiau kiekvieną kartą rekomenduojama tikrinti, kad nustatytumėte ar drėkinamasis kremas tikrai atlieka savo darbą po pradinio naudojimo.

Geriausias būdas nuspręsti – paklausti savęs ar kuriuo nors paros metu jautėte, kad jūsų oda būtų sausa? Jeigu jautėte, tuomet naudokite daugiau kremo ir pagalvokite apie kitus drėkinamuosius kremus, kurie labiau atitiktų jūsų poreikius ir pačią odą.

Sausesnėms odoms gali prireikti daugiau drėkinančių ingredientų, kad iš tikrųjų būtų atliktas darbas. Glicerinas, niacinamidas ir hialurono rūgštis yra puikūs ingredientai, kurių turėtumėte ieškoti drėkinamuosiuose kremuose.

Retinolis

Šis ingredientas yra pripažintas visame pasaulyje, nes puikiai gali stabdyti senėjimo savybes, tačiau negalvokite, kad visos raukšlės turėtų išnykti per vieną naktį. Nors ir pirmuosius rezultatus galite pastebėti jau per pirmąją savaitę, tačiau norint užtikrinti pagerėjimus, būtina retinolį naudoti reguliariai savaites ar net mėnesius.

Retinolis yra galinga veiklioji medžiaga, tad gali prireikti laiko, kol jūsų oda pripras prie jo poveikio ir pradžioje galite jausti sausumą, dirginimą, paraudimą ir pleiskanojimą. Tai turėtų pagerėti po kelių savaičių naudojimo.

Produktai nuo spuogų

Dauguma moterų ir merginų stengiasi kovoti su bėrimais, o , kad to pasiekti prireiks šiek tiek laiko. Kartais prireikia kelių savaičių ar net mėnesių kol pastebimas pagerėjimas. Kartais spuogai gali atsirasti ir dėl streso, genetikos, hormonų ir kitų veiksnių, o tokiais atvejais joks produktas nepadės visiškai išvalyti odos.

Rekomenduojama naudoti produktus bent kelis mėnesius, kad galėtumėte nuspręsti ar jie padeda kovoti su spuogais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *