Kur saugiausia keliauti pavienėms moterims?Keliaujanti moteris po pasaulį viena.

Nenuostabu, kad dauguma moterų klausia kur joms saugiausia keliauti pavieniui. Nors vienos šalys yra saugesnės už kitas, tačiau pasaulis nebėra toks baisus, kaip jūs galite pagalvoti. Jums reikalingas tik teigiamas požiūris ir gatvių išmanymas, kad galėtumėte jaustis saugios.

Nepamirškite, kad kur keliauti turi nuspręsti Jūs pačios. Šios rekomendacijos yra pagal tam tikrų moterų patirtį.

Šveicarija

Šveicarija yra puiki šalis, kuri gali jums atverti puikių kalnų vaizdų ir laukinių gėlių pievų. Jeigu lankotės Šveicarijoje, tuomet Interlakeną aplankyti jums yra būtina. Jūs išvysite puikią architektūrą ir nepaprastai gražius vaizdus.

Jeigu norite pasinerti į šalies kultūrą, tuomet rekomenduojama aplankyti miestelį –  Ženeva.

Islandija

Islandija yra maža Šiaurės šalių valstybė, kuri laikoma saugiausia šalimi pasaulyje. Ją nesunku apvažiuoti su automobiliu ir galite atrasti puikių nuotykių. Čia keliauti tikrai lengva ir patogu vieniems. Islandija taip pat turi nuostabią gamtą. Rekomenduojame apsilankyti eskursijoje ir pasivaikščioti po Islandijos ledyną.

Naujoji Zelandija

Čia jūsų laukia ledynai ir paplūdimai! Tai šalis, kurioje labai paprasta keliauti, kaip ir Islandijoje. Šalis turi puikią infrastruktūrą. Tai puikus pasirinkimas jeigu mėgstate leisti laiką laukę. Jeigu norite sutikti daugiau keliautojų, tuomet rekomenduojama apsistoti nakvynės namuose. Norinčioms pabėgti nuo pasaulio, tuomet išsinuomokite namelį arba kemperį ir pasileiskite po visą šalį.

Australija

Australija turi laukinę gamtą ir nuostabiausius kraštovaizdžius. Šioje šalyje rekomenduojame neapsistoti ties viena vieta, o išsinuomoti automobilį ir keliauti.

Airija

Nors ir Airija ne visuomet pasižymi geru oru, tačiau turi nuostabią Smaragdo salą. Aplankykite Gineso saugyklą ir pereikite laukinį Atlanto kelią, kuriame netrūks smagių dalykų.

Japonija

Tokijas yra labai saugus miestas, kurį galima lengvai nagrinėti pavienėms keliautojoms. Miestas turi puikią traukinių sistemą, tad galėsite nuvykti beveik visur.

Čia galite keliauti klausydamos karaokės melodijų, valgydamos geriausią Tokijo miestą ir tyrinėdamos Harajukų rajoną. Būtinai rekomenduojame išmėginti japoniškų maisto produktų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *