Moteriškas manikiūras

Su nauju sezonu ateina ir naujos spalvos ir tendencijų rinkiniai. Visos moterys žino, kad nagai yra puikus būdas išreikšti save ir tai padeda jaustis geriau. Jeigu ieškote įkvėpimo rudens sezono manikiūrui, tuomet štai jums penki manikiūrai, kuriuos galite pasidaryti pačios savo namuose.

Glazūruotų spurgų tendencija vystosi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zola Ganzorigt (@nailsbyzola)

Matote glauzuruotų spurgų nagų tendenciją, bet ką daryti šokolado mėgėjoms? Šis šokoladinis glazūruotų spurgų manikiūras puikiai tinka rudeniui. Jį tikrai lengva pasidaryti namuose. Jums tereikės blizgučių.

Kosminiai dizainai bus visur

Pasak įžymios manikiūrininkės Mar Y Sol kosminiai nagai bus šį sezoną visur. Naujausios Džeimso Vebo teleskopo nuotraukos mums visiems parodė, kad esame tik mažytė detalė šioje mažytėje visatoje, o šią tendenciją lengva įgyvendinti ir ji puikiai tinka rudeniui.

Lapai ant nagų

Pažvelkite į šio manikiūro lapus, kuriuos jūs tikriausiai pamilsite. Nuotraukoje yra matomas kaštoninių prispaudžiamų gelinių nagų rinkinys, kuris pasižymi auksiniais blizgučiais, auksine folija ir įvairiaspalvių lapų akcentu.

Rudens manikiūras

Moliūgų įkvėpti nagai

Jeigu jums patiko glazūruotų spurgų įkvėptas manikiūras, tuomet turėtų patikti ir klasikinė moliūgų latė. Internete galite rasti gėlinius prispaudžiamus nagus ir tokį manikiūrą pasidarytumėte per kelias minutes.

Gėliniai prispaudžiami nagai

Rausvai raudoni su šiek tiek blizgesio

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dayanna I. Sapiens (@disseynails)


Šias spalvas labai lengva priderinti prie šventinio sezono. Tokio tipo nagus paprasta pasidaryti su nagų galiukais su blizgančia apdaila. Šiuo metu tokio tipo nagai yra tikra tendencija. Prispaudžiami nagai suteikia nagų mylėtojams lankstumo ir lengvumo, kad jie po ranka pasidarytų madingą, salonui tinkantį manikiūrą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *